Radviliškio rajono politiko sveikinime vėliava... „aukštyn kojom“

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys ir kandidatas į merus Gediminas Lipnevičius Sausio 13-osios proga išplatino sveikinimą rinkėjams. Sveikinime Lietuvos vėliava buvo apversta aukštyn kojomis. G. Lipnevičiaus sveikinimas buvo paskelbtas ne tik „Facebook“, bet ir jo valdomame laikraštyje „Radviliškio kraštas“.

Kandidatas į merus G. Lipnevičius tikina, kad sumaketuotą sveikinimą pamatė tik šiam pasiekus viešumą. Jis komentavo: „Kas nedirba, tas neklysta.“

Socialiniame tinkle „Facebook“ internautai išvydę sveikinimą su aukštyn kojomis apversta vėliava suskubo kritikuoti tokią klaidą, o kai kurie nevengė ir pasijuokti.

Vieni komentavo žodžiais iš Andriaus Mamontovo dainos „Geltona. Žalia. Raudona.“

Kiti komentatoriai įžvelgė net sąmoningą pasityčiojimą iš valstybės simbolio. Treti svarstė, kad galbūt politikas pamiršo ar net nežino, kaip turi atrodyti Lietuvos vėliava.

Lipnevičius: įsivėlė klaida, žada atsiprašyti

G. Lipnevičiaus naujienų portalui tv3.lt teigė, kad laikraščio redakcijai pateikė tik sveikinimo tekstą ir įsivėlė klaida. Jis teigė, kad kitame laikraščio numeryje bus įdėtas jo atsiprašymas.

„Tai yra tiesiog klaida. Buvo užsakytas sveikinimas ir laikraščio kolektyvas padarė klaidą, kurią jau ištaisė. Jie ir viešoje erdvėje, ir visur kitur ištaisė klaidą iš karto, kai tik buvo pastebėta. Ateinančiame laikraštyje bus įdėtas atsiprašymas tiek man, tiek visų skaitytojų. Įvyko, kaip įvyko“, – komentavo G. Lipnevičius.

Į Radviliškio rajono mero postą kandidatuojantis politikas įsitikinęs, kad jo viešajam įvaizdžiui buvo padaryta žala, tačiau komentuoja, kad klaida ištaisyta ir tikrai buvo netyčinė.

„Svarbiausia, kad redakcijos kolektyvas geranoriškai ištaisė tas visas problemas ir viskas kas buvo įmanoma – ištaisyta. Taip sutrumpintai – kas nedirba tas neklysta“, – klaidos nesureikšmina Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys.


Rašyti komentarą...
A
ASD
2021-01-19 14:28:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškas neišprusėlis. Net sakyčiau politinis analfabetas.
Atsakyti
-4

I
Ilgas_Negrazus
2021-01-19 14:44:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas maketavo tas ir kaltas, nes kitu atveju, jei kaltas politikas kaip užsakovas, tai kaltas ir seimas, tai pat žmonės, kuriems tas politikas atstovauja, ir t.t.
Atsakyti
-5

S
Saugumietis
2021-01-19 16:31:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu mat kokia antivalstybinė veikla ir pagrindinė žinia ant Lietuvos! Praktiškai demaskuotas Rusijos agentas! :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų