Rašyti komentarą...
o gal del to kad LLRI, kuriam atstovauja vainiene, remia didieji prekybos tinklai ????? Be to, š... visada pigesnis už kokybišką prekę.
O augti bet kokia kaina reikia,nes tik tokiu būdu įmanoma išlikti .Skatinti,skatinti ir skatinti ne verslą,o PAKLAUSĄ.Jei runkelis turi šimtą litų,tai jis turi gauti šimtą dešimt.Tas dešimt litų leis runkeliui nusipirkti dar vieną dešrelę ar nueiti į kirpyklą,o tai reiškia,kad tai sulaikys šiuos produktus gaminančius čia,bet ne skatins evakuotis ten,,kur jie galės išgyventi iš savo darbo(verslo).
Paviano Valentinaviciaus propaganda klyk
Paviano Valentinaviciaus propaganda klyk
Kad štai padidėjo eksportas vienu-dviem procentais:)Nu ir kas iš to valstybės biudžetui ar eiliniam piliečiui?Eksportas į ES biudžetui neduoda nei cento:)Nėra jokių muitų,pasienio punktų ir pan.,o pelno mokestis yra mizerinis-tiesiog juokingas.Nereikia pamiršti,kad pelno mokestis biudžete sudaro tik šešis procentus-o šešiasdešimt procentų sudaro PVM-t.y. būtent VARTOJIMO mokestis.Jei Lietuvoje nebėra pusės milijono vartotojų,tai galit įsivaizduoti,koks tai smūgis biudžetui.??Ar galit?Tai-tiesioginė idijoto ir jo gaujos "taupymo" pasekmė.Paanalizuokit bendrus šalies rodiklius ir palyginkit su prieškriziniais-plaukai paliks tamstų durnas smegenines...
Yra ekonomikos KRAUJAS.Nukraujavusiam organizmui padėti galima tik ĮPILANT kraujo,o ne jį taupant."Taupymo" pasekmės yra organizmo susitraukimas-ką ir matome.Kubilizmo laikotarpiu Lietuvą paliko pusė milijono darbingiausių žmonių.Kokiu būdu bus gaivinama ekonomika,jei toliau bus "taupoma"?
Paaiškinkit man,runkeliui,ką reiškia jūsų vaduko Kubiliaus sapalionės apie "taupymą"?Ką jis turi savo durnoj galvoj,sapaliodamas apie "taupymą"?Ką "taupyti"?Bedarbių pašalpas?Jos visos atsiduria maximose,iki,transporto įmonėse ar sveikatos apsaugos kabinetuose:)Kuo labiau "taupys" kubiloido gauja,tuo labiau smuks visų šitų verslų PAJAMOS.O tai reiškia-ir mokesčiai į biudžetą:)Biudžetas jau neteko pusės milijono dirbančiųjų mokesčių.O ar įsivaizduojat,kad tie dirbantieji atėmė milžiniškas pajamas iš viso verslo ant Lietuvos?Niekas negali kilti ,jei evakuojasi DARBUOTOJAI ir tuo pačiu-VARTOTOJAI
Galiu pasakyt net neskaiciusi straipsnio, kad priezastys yra kelios, mazos parduotuveles negali imti dideliu kiekiu prekiu, ko pasekoje negali gauti atintinkamu nuolaidu, antra priezastis, transportavimo islaidos, kurios dabar yra zenkliai isaugusios.Trecia priezastis dauguma kaimo zmoniu perka is vietiniu ukiniku maisto produktus, kas reiskia, kad pvz. pieno produktai, kiausiniai turi mazesne paklausa.
Ponia Vainienė gina verslininkus. Ne veltui ji čia į straipsnį apie kaimo parduotuves įkišo visą Lietuvą Pasaulio kontekste.
Jei jau taip čia viskas teisinga ir paprasta, tai gal galit paaiškinti kiaušinių krizės priežastis? Kai Lietuvoje kiaušiniai pabrango DVIGUBAI tuo tarpu Vokietijoje jie atpigo 10-20 euro centų! Nuo 1,25 euro iki 1,09. Nors visoje Lietuvos žiniasklaidoje buvo skalambijama apie tai kaip VISOJE Europoje šoktelėjo kiaušinių kainos dėl naujų teisės aktų. Tas pats buvo su cukrumi ir grikiais. Pagal ekonominę logiką manau turėtų būti taip - šalyje kurioje darbo jėga yra bent jau keturis kartus brangesnė neturėtų būti du kart pigiau nei Lietuvoje. Ypač imant kaip kainų kilimo pretekstą Europos sąjungos aktus kurie galioja visoms narėms.
Mažose parduotuvėse brangiau todėl, kad nėra smulkaus urmo rinkos. Oligopolistas Sanitex kainas užsidėjęs panašias į Maxima. tai tas 30cnt nuo pakelio prakštiškai ir liek pardotuvėlės išlaikymui. Kur kas vertingesnis už Vainienės samprotavimus būtų interviu iš parduotuvių vedėjų.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų