Vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys su Vadovybės apsaugos departamento atstovais ketvirtadienį susitinka aptarti prezidento rezidencijos Turniškių rajone Vilniaus pakraštyje saugumo užtikrinimo.

Ž|iniasklaida yra citavusi prezidento Valdo Adamkaus abejones, ar rezidencija yra tinkamai saugoma. Ten pat, Turniškėse, reziduojantis premjeras Gediminas Kirkilas sakė suprantantis netoliese įsikūrusio prezidento susirūpinimą.

Pasak Vadovybės apsaugos departamento direktoriaus Raimundo Kairio, užtikrinti valstybės vadovo saugumą trukdo tai, jog Vilniaus savivaldybė delsia parengti Turniškių detalųjį planą, kuris leistų paruošti apsaugos priemones, įvertinti jų kaštus ir galiausiai perimti deramos teritorijos apsaugą.

Be to, kol kas nepavyksta iškeldinti Rusijos ambasados nuomininkų iš gyvenamojo namo priešais prezidento rezidenciją. Nežinoma, kas įsikūręs minėtame name.

Šį pastatą norima perleisti Vadovybės apsaugos departamentui, tačiau šie planai stringa, nes Užsienio reikalų ministerija neranda Rusijai tinkamų kitų patalpų.

Anksčiau Turniškės buvo saugoma uždara gyvenvietė, tačiau pernai apsauga atšaukta, konstatavus, kad ja nepelnytai naudojasi ne tik čia gyvenantys valstybės vadovai, bet ir privatūs asmenys.


Rašyti komentarą...
N
Neutralas
2007-01-04 14:46:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man atrodo, kad reiktų pastatyti keleta ''stingerių" ir pora šarvuočių-būtų žymiai saugiau.
Atsakyti
0

S
SS N-ui
2007-05-05 17:22:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reiktų pasiskolinti iš F. Kastro naganą ir perduoti p. Adamkui.Gal per ilga procedūra gauti leidimą ginklo nešiojimui Lietuvoj,bet saugumas bus optimaliausias.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų