R.Šimašius: opozicijos kritika demotyvavo „Vilniaus vandenų“ vadovybę

Vilniaus savivaldybės valdomos didžiausios Lietuvoje vandens tiekimo įmonės „Vilniaus vandenys“ vadovų sprendimą trauktis galėjo lemti nuolatinė miesto tarybos opozicijos kritika, sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Galiu vertinti tik vieną dalyką, kad pastaruosius pusę metų „Vilniaus vandenys“ patyrė didžiulį ir neadekvatų spaudimą iš savivaldybės tarybos opozicijos politikų. Šiuo atveju tai politikai, atstovaujami Lietuvos laisvės sąjungos (jai vadovauja buvęs meras Artūras Zuokas - BNS)“, - BNS sakė R.Šimašius.

„Tas spaudimas, kuris Lietuvoje įprastas, jis nėra normalus. Nuolatinis kaltų ieškojimas, natūralu, kad veikia demotyvuojančiai bet kokį žmogų. Šiuo atveju tie laurai tenka opozicijai“, - pridūrė meras.

R.Šimašiaus teigimu, „Vilniaus vandenų“ generalinio direktoriaus ir trijų nepriklausomų valdybos narių pasitraukimas nebuvo vienos dienos sprendimas.

„Nedažnai kalbėjom apie tuos dalykus, nes komanda dirbo gerai, bet akivaizdu, kad spaudimas buvo ir tas sprendimas brendo“, - sakė meras.

REKLAMA

Š.Šimašius patvirtino, kad antradienį buvo susitikęs su „Vilniaus vandenų“ vadovu Aidu Ignatavičiumi ir valdybos pirmininku Dariumi Nedzinsku. Kartu su jais įmonę palieka dar du nepriklausomi valdybos nariai Arūnas Bivainis ir Juozas Buitkus.

Miesto vadovas sakė neturėjęs priekaištų „Vilniaus vandenis“ paliekantiems vadovams.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų