Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O kas belieka - Supypses - bus kaip Paksui .
O kas belieka - Supypse nevietoi bus kaip PAksui . O paskui irodinek kad tu ne kupranugaris .
tvarkiečia įrodė kad yra teisūs
Tvarkiečiain įrodė savo teisinguma, o dabar kau visi tyli
Na va Tvarkiečių lyderis įrodė, jog priimti sprendimai per griežti ir neteisėti. Už Tvarkiečius
o kas belieka - tik tyleti. deja si karta nutyleti nepavyks, EZTT aiskiai pasake, kad Lietuva perlenke lazda. o prezidente matyt is baimes geriau uzsiveria tylos siena. geda visiems, prisidejusiems prie neteisingo R. Pakso pasalinimo is politikos.
Teismo sprendimas įsigalioja nuo jo paskelbimo momento. Jeigu jo negalima apskųsti aukštesniam teismui. Aukščiau už Žmogaus teisių teismą nieko nėra. Nedelsiant privalo LIETUVOS VALSTYBĖ atstatyti pažeistas žmogaus, šiuo atveju Lietuvos piliečio Pakso teises būti renkamu. Ir taškas. Jokie Kubiliai, Landsberdiai, Kūriai neturi teisės kištis. Prieš žmogaus teisių pažeidėjus, konkrečiai - tuometinės sudėties konstitucinį teismą ir Seimo pirmininką turi būti pradėtas teisminis tyrimas.
Kaip ir visada prezidentės pozicija neaiški. Kaip tik ji turėtų pasakyti savo nuomonę dėl pirmtako, kuris tapo politinių grupuočių sąmokslo auka. Prezidentei jau dabar prikišamas bendravimas su Lukošenka. Galima manyti, kad kas nors gali bandyti ir jai prikišti tarnavimą rytų kaimynėms. Juk konservatoriai tuoj griebiasi rytų kortos, kai pamato jog valdžia slysta iš rankų. Netikiu, kad konservatorių rekomenduoti ekspertai priims teisingą sprendimą. Šį darbą turėtų atlikti nepriklausomi ekspertai. Ir nedelsiant.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų