Seimo narys Rytas Kupčinskas nepritaria ketinimams istoriniame Aleksoto S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome įrengti golfo laukus, praneša Lietuvos radijas.

Parlamentaras kreipėsi į Kauno savivaldybės Antikorupcijos komisiją, prašydamas išsiaiškinti, ar administracijos direktorius Arūnas Keserauskas nesupainiojo viešų ir privačių interesų, planuodamas pasirašyti ketinimų protokolus su potencialiais investuotojais.

R. Kupčinskas sako, kad administracijos direktorius statybas Aleksoto aerodrome planuoja nesuderinęs su savivaldybės taryba ir kultūros paveldo tarnybomis.

S. Dariaus ir S. Girėno aerodromas, anot R. Kupčinsko, yra istorinio paveldo objektas, nes tai – pirmasis Lietuvos aerodromas.

„Kauno savivaldybės administracijos direktorius nori kuo skubiau jį panaudoti kitiems tikslams, gal ir geranoriškiems, bet tai yra paveldo teritorija. Todėl šį reikalą turėtų derinti su kultūros paveldo specialistais, Kauno miesto tarybos nariais, o ne vien kreiptis į savo teniso partnerį Premjerą ir aptarinėti šiuos dalykus.

Vis dėl to dalyje aerodromo buvo Žagariškių kaimas, žmonės pretenduoja ten atgauti žemę, nors jiems ir nepavyksta. Bet jei čia bus golfo laukai, tai apie jokį teisingumą negalima net kalbėti“, – Lietuvos radijui sakė Seimo narys.

Žiniasklaidoje skelbta, kad dalį S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo planuojama atiduoti golfo, futbolo ir kitų aikštynų statybai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų