Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) vykdomasis sekretorius ir centrinio štabo vadovas Raimundas Alekna mano, kad Seimo narės Aurelijos Stancikienės viešai pareikšti motyvai dėl pasitraukimo iš partijos ir kaltinimai partijos pirmininkui klaidina visuomenę, o pareikšti priekaištai neatitinka tikrovės.

„Vyriausybė, patvirtindama keletą metų rengtą Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo planą, kuriam pritarė ir Neringos savivaldybė, neįteisino jokių neteisėtų statybų. Priešingai, Ministrų kabinetas vieningai sutarė, kad neteisėtos statybos nebus toleruojamos ir visi neteisėti statiniai turės būti nugriauti. Vyriausybė pabrėžė, jog būtina padaryti viską, kad sisteminės spragos, sukūrusios prielaidas dabartinei situacijai, daugiau nesikartotų, o kaltę turi prisiimti visi – ir tie, kurie išdavė leidimus, prižiūrėjo statybas, ir investuotojai, kurie, neturėdami visų dokumentų arba pažeisdami planus, vykdė statybos darbus. Dėl botelių galutinį žodį turės tarti teismas ir tą A. Stancikienė puikiai žino. Vyriausybė nepriėmė jokių sprendimų, kuriais būtų bandoma pakeisti teismo sprendimus“, – teigia R. Alekna.

A. Stancikienė buvo ne kartą svarstyta partijos Priežiūros komitete dėl TS-LKD įstatų nesilaikymo ir tai turėjo įtakos svarstant jos kandidatūrą į vienmandatę apygardą. Pasak R. Aleknos, Seimo narės pasitraukimas sietinas su tuo, kad parlamentarė negavo pasitikėjimo iš partijos bendražygių ir paskutiniame tarybos posėdyje nebuvo patvirtinta kandidate vienmandatėje Šilutės-Pagėgių apygardoje.

„Tikrasis pilietiškumo išbandymas A. Stancikienei bus balsavimas Seime dėl Lietuvai svarbių energetikos projektų. Tikiuosi, kad ir nebūdama partijos narė, ji elgsis atsakingai ir pilietiškai“, – teigia R. Alekna.


Rašyti komentarą...
o
o
2012-06-07 10:11:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam jai pasitikėjimas partijos?Ja pasitiki žmonės,o partija be žmonių pasitikėjimo,dar vadinsis partija?
Atsakyti
0

m
mama
2012-06-07 10:13:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai tai beve viena is nedaugelio verta naujos kadencijos, o jus infuzorijos bijote jos, nes jusu niekas nerinks
Atsakyti
0

e
eugenijus
2012-06-07 10:24:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
turėjo įtakos svarstant jos kandidatūrą į vienmandatę apygardą. Pasak R. Aleknos, "Seimo narės pasitraukimas sietinas su tuo, kad parlamentarė negavo pasitikėjimo iš partijos bendražygių" O VADINAMI "partijos bendražygiai" PRARADO TAUTOS PASITIKĖJIMĄ.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų