Per savivaldos rinkimus į Raseinių tarybą išrinktas Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas narys Remigijus Ačas nutarė palikti Seimą.

Tokį savo apsisprendimą jis patvirtino Eltai.

R. Ačas ketina prašyti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nutraukti jo Seimo nario įgaliojimus nuo balandžio 10 d.

Manoma, kad R. Ačas turi realių šansų užimti Raseinių mero postą. „Šansų yra. Yra keletas koalicijos variantų. Einu tarnauti rajono žmonėms. Manau, kad būsiu naudingesnis rajone negu čia, Seime, kur dirbu opozicijoje“, – Eltai sakė R. Ačas.

R. Ačą Seime turėtų pakeisti kitas partijos sąraše esantis į Seimą nepatekęs, rūpesčių su teisėsauga turintis „tvarkietis“ Evaldas Lementauskas.

Tačiau Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas Valentinas Mazuronis neskuba patvirtinti šios žinios. „Kas ateis į frakciją į R. Ačo vietą, aš nežinau, kadangi iš tiesų tai klausimas, kurį reikia labai rimtai svarstyti“, – sakė V. Mazuronis.

Pasak VRK pirmininko Zenono Vaigausko, VRK trečiadienį ketina svarstyti Seimo nario R. Ačo įgaliojimų nutraukimo klausimą.


Rašyti komentarą...
V
Vilnietis
2011-03-23 07:51:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano nuomone, Lementauskas tapo konservatorių nešvarių žaidimų auka. Stiprus žmogus kaip asmenybė, Lementauskas, ko gero trukdė konservatoriams įsitvirtinti Vilniaus miesto valdžioje. Manau, kad teismas nustatys tiesą. Pagal turimas dalykines žinias Lementauskas jau seniai turėjo būti Seimo nariu. Jeigu dabar ateis į Seimą, bus tikrai puiku.
Atsakyti
0

Žaidimai
2011-03-23 08:23:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačo laukia raseiniškiai. Manau, kad jis aktyviai įsijungs į rajono gyvenimą ir sujudins sustabarėjusią vietinius valdininkus. Lementauskas, dirbdamas Vilniaus savivaldybėje, pasižymėjo puikiais vadybiniais sugebėjimais. Mano nuomone, konservatoriai matydami, kad Lementauskas gali tapti ir miesto meru, griebėsi provokacinių veiksmų. Manau, kad tai tik politiniai žaidimai, kurie baigsis niekuo. Pasitikiu teismu ir manau, kad visi Lementauskui metami kaltinimai bus atmesti kaip neturintys pagrindo.
Atsakyti
0

s
saule
2011-03-23 11:27:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad Lementauskas nekaltas. Jo byla vilkinama 2 metus. Jeigu butu kaltas, seniai butu irodyta, kad kaltas, tad tai tik budas susidoroti su zmogumi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų