Rašyti komentarą...
Durnyne šiandien išeiginė. Jau turėtų nusibosti,, Rusai puola''propoganda, bet matyt kažkam labai rėikia kad mūsų pseeudo ekspertai - mistikai tai skleistų. Aišku kad ausys dygsta iš USA.
Dingo Putios sugulovas Šoigu. Arklys tai sugrįžo iš savo pavaduotojo šešėlio, kieno šešėlyje dabar Šoigu?
ir apsimyžę ruskiai "vyrai" nuolatos klausinėja -"ar tu mane gerbi". Deja, užsirovei, dabar jau negerbiu, nes leidai pedofilui Putinui tvarkyti savo gyvenimą.
Atstokit blet jus nuo to Putino geras jis prezidentas žiurekit ka šimonite išdarineja su savo berniukais durniu šaika Putka jega
O jeigu ne Rusija, o Ukraina pirma prades? Kas tada? Kokios bus naujienu antrastes? Uz ka tada busime - uz agresoriu ar uz auka?
Nereikėtų tautiečiams mąstyti taip ribotai, tik buitiškai pagal savo pikto kiemsargio ar kilmingesnio šuns žvilgsnį ir elgseną jo saugojamoje teritorijoje(kiemo ar namo, ar buto kambariuose arba jų prieigose!). Dabartinis RF ilgametis valdovas, kaip caras Volodia V.. prie Jo vardo vla-di-mir būtinai pridedant tėvavardį vla-di-mir-ovič jo asmeniškai ir jo didžiarusiško nacionalizmo ir imperinio mąstymo aplinkos pasididžiavimas valdovo vardo vladimir vvladimirovič toponimas (jų lozungai rus. gordost bei velikaja gordaja i nepobedimaja deržava( mes žinome ir suprantame kaip imperija) rossija, i uvažajemye sogražnane rossijane), apie tai ką ir kada apie juos ir su jais rusais įvairiomis aplinkybėmis kam ir kažkada "prie sovietų" tekę daug ir plačiai bendrauti su rusais! , das buvo ypač gruzinų , bet ir rusų ir kiti po jo buvusiųjų kpss gensekai; l. garbinanamas ir l.šlovinamas visomis tada priimtinomis formomis ir visose tuometinės sssr vargano gyvenimo srityse!? Š. m. RF valdovas vla-di- mir vla-di-mir-ovič pu -tin su dimes mokęsi , dirbę ir gyvenę "anais sssr laikais" tai dar puikiai prisimename daug ką, nuo savo vaikystės, kai teko priverstinai išmokti atmintinai "Poemą apie Staliną" kitos taryb.poetės Šlovė Stalinui " kaip tada 2-jų lietuvių literatūros klasikėmis vadinamų S. Nėries ir V.Valsiūnienės. Kažkada mūsų vaikystėje ir jaunystėje didžiojo Vado Stalino vardo nostalgija prisimenantis anuos sssr laikus ir šios impereijos prasidėjusį nuo 1990-03-11 prasidėjusį žlugimą ir !tolesnį suaižėjimą!Iki dabar v.v. putin'as vis suprantantis kaip didžiausią 20 -tojo amžiaus pabaigoje įvykusią rusų imperijos katastrofą, kurią jis norintis vėl atgaivinti ir išplėsti iki " kak ir skolko smogu..." akiplėšiškai panaudojant visą atgaivinamą RF VPK( voenno promyšlenno kompleks)galią: nušnipinėtų(pavogtų!) iš Vakarų ir Rytų galingųjų valstybių iš ten naujausiųjų ginklų pavyzdžių konstruktorinę -modernių gamybos technologijų dokumentaciją, pervardinant kaip RF neva jų pačių sukurtus naujai modernizuotus pagal užsienio analogus ginklų pavyzdžius ir modernizuotas( neva patobulintas!?) naujausias technologijas! Dar progai pasitaikius pasigiriama visam pasauliui, kad jų RF ginklų dauguma techninių parametrų geresni , jie neva tobulesni , ir dar neva jie pasižymi jų parengta gyvosios jėgos ir rezervistų užtikrinta gausa!? Todėl v. v. putin'as pasijutęs galinguoju mačo ne tik rytiniame žemės pusrutulyje , bet ir visame Europos -Azijos žemynuose, bet iki dabar dar nepripažintu ir retkarčiais įsižeidęs (anot jo ir jo aplinkos!?), kad nevisada buvo pakviestas atvykti į tarptautinius forumus,
ar sporto Olimpines žaidynes , taip pat buvo nepakankamai deramai priimtas ar pažeminta jo garbė ir orumas kai kuriuose pasaulio galingųjų valstybių įvykusiuose SAMIT 'uose!!!
Niekas nieko nezino ,kada puls ar nepuls ? Putinas su savo gynybos ministru tai zino . Mums sunku nuspeti ivykiu eiga . Ruostis reikia , Ka daro Putinas rodo faktai . Koks jo pagrindinis tikslas motome is ivykiu kurie buvo ir kas vyksta. Rusija grobuoniska salis tai visiems aisku tai buvo nuo seno ir vyksta dabar . Nieko naujo jie nesukure ir ateityje liks gyvenimo pakastyje. Tolsta nuo visko kas yra progresas( atsilikusi salis su savo zmonemis).
Tikra tiesa - zmones tai supranta. Valdzia toli nuo realybes.
Propoganda ant propogandos, rusai blogi baltarusiai blogi, o Lt visi maladec bl. Patis tokiam š... sėdim ir dar gyliau lisim dėl to kad valdžia šoka pagal JAV dudele ir gadina santykius su kitais, o po to juk nebus kelio atgal. Privalės daryt taj kąs bus liepta kitaip von nx, o van nx negalima nes prisiloje ant visų. Trąšų eksportas? Nieko tokio juk JAV pasakė reikia o mes ir be tu pajamų gaunamų iš gyvensim van pakelsim kainas ant visko ir bus gerai kuri laiką. Kinija minus 1.5 milijardo na ir kas siusim grikius į tai ana. Kur tie kurie tihanovskaja ir mitingus Baltarusijos palaikė jums klausymas, o taj kas pas jus namie darosi jums neįdomu?
O paskui bus geguzes 9, veliau salio 23
Į viršų