Rašyti komentarą...
Adolfas, pagal vardą turėtume būt lygio ir Pr...
Kažkokie paistalai, taromatas priėmė, gavo kvitą, kvita iškeitė į 2 eurus - reiškia viskas buvo teisėta,
Kažkas meluoja?
Kažkokie paistalai, taromatas priėmė, gavo kvitą, kvita iškeitė į 2 eurus - reiškia viskas buvo teisėta,
Kažkas meluoja?
Minėtos parduotuvės taromatas dažnai nepriima taros nuo mineralinio vandens,nors ant taros puikiai matyti D raidė.Išlenda užrašas-šios formos taros nepriimame.Iš pirkėjų girdėjau,kad tai laikas nuo laiko daroma specialiai tuo tikslu, kad darbuotojas,prižiūrintis taromatą, susirenka iš šiukšlių dėžės tuos nepriimtus butelius ir tada juos puikiausiai priduoda.Lygiai tokia pati istorija man ne kartą nutiko Karoliniškių Maximoje Laisvės pr.26.
Na tikri klaunai,dėl 2 eur.tiek vargo,net policijos neverta kviesti,jos atvykimas kainuoja daug brangiau.
na Alytaus norfoj Santaikos gatvej , ta pacia alaus skardine reik kist 3 -4 kartus kol priima
Ar teisybė, kad Puteikis pridavė butelius su suklastotais depozito ženklais ir padarė parduotuvei nuostolių už 2 eurus, o apsauginis jį pagavo? Taip, gryna teisybė, tik butelių priduoti jam nepavyko, nes taromatas nepriėmė, ir ne parduotuvė patyrė nuostolių, o Puteikis negavo 2 eurų, ir ne apsauginis pagavo Puteikį, o pats Puteikis atėjo su pretenzijomis, už ką ir buvo supakuotas policijos. O visa kita, ką aprašė ... (draudžiamas žodis) ir daugelis pakartojo, yra gryniausia teisybė!
Nu ką Nagli, gobšumas pinigams pražudė tave. Pasakyk tiesą, kiek kartų ėjai su buteliais užklijuotais barkodais į parduotuvę ir nemeluok visiems. Nes signalą buvai gavęs, bet nesupratai. Vaizdo įrašai yra.
Toks tokį pažino ir į padėjėjus pavadino:(
Toks tokį pažino ir į padėjėjus pavadino:(
Į viršų