Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai va link ko mes ir einame kad vaikui zodzio pasakyti negalima,tai ateiti matau tokia,kaip Airijoje 9 - 12 m vaikai,ateje vage parduotuvese jeigu jiems kazka pasakai tai ziurek dar apspiaus is kolios tave,tai va link to mes ir einame, su tom teisem,mano senelis teisingai pasake,dabar tevus aukleja vaikai,bet netevai….
Tose prabangiose perdetai pavadintose”Gimnazijose”netvarka ,tik niekas to nesako,mnau paprastesnese mokyklose ir tvarka kitoke.
Pasaulio sveikatos organizacija 1975 m. alkoholį pripažino narkotiku, bet visi apie tai nutyli, net neištikus psichozei.
Viskas paprasta. Legalizuokit ir tegu gamina eko ukiai tuos kvaisalus.Is karto atsimes visas brudas ka dabar gauna is barygu. Kanapes, jei naturaliai auginamos, turi daug geru savybiu sveikatai.
Ne apie "pažeidžiamas vaikų teises" reikia pliurpti, bet pradėti nuo griežtų priemonių, kurios draustų ne mokymo priemones naudoti mokymo proceso metu, griežtai kontroliuoti draudžiamų preparatų platinimą mokyklose (visokie veipinimai, narkotikų prekyba tualetuose, kieme), drausti pašalinių patekimą į mokyklos teritoriją ir pan. Visos išlaidos atsiperka "su kaupu", jei iš jauno žmogaus išauga padorus visuomenės narys. Šiandien "valdiškos" mokyklos išugdo pagrindinę masę tų, kurie neužilgo užpildys įkalinimo įstaigas ir jų padaryta žala keleriopai viršys bet kokias išvardintas išlaidas. Ir gana inkšti apie "plintančias naujas medžiagas" (jei patys nesuinteresuoti jų platinimu), o imtis konkrečių veiksmų.
O kokia laimė dirbti su tokiais mokyklose. Jiems- teisės garantuotos, džiaukis, jei akinių ir nosies nedaužo, kaip tas Šiauliuose.
Žiauru, žmonės bukėja dienomis. Eksperimentuoja su visokiomis neaiškiomis medžiagomis.
Dėl to ir vykdomos reformos ,kad būtų rezultatas, teigimas ar neigimas nesvarbu ,Dulkys sveikatos , Bilotaitė policijos. Kreivys energetikos ,na visi kūribingi , tęsia pradėtas ankščiau , Veryga ,Skvernelis. Ir visi kiti kūrė , o gaunasi šnipštas, va taip mes renkame deputatus aukščiausia taryba tik kitu pavadinimu , nubalsuoja vienbalsiai kaip tikri komunistai .
Baisu, kokias nesąmones išdarinėja SAM Dulkys su Rubiku. Rašo kažkokius algoritmus, braižo kažkokias schemas, išleidžia kvailiausius įsakymus ir jiems atrodo, kad savai chebrai dalinant pinigėlius skaityti paskaitėles jie apgaus visuomenę ir užsidėję pliusiukus suvers visas problemas psichikos sveikatos centrams. Kai tuo metu auga psichikos ligų stigmatizacija, vyksta vis didesnis tautos persekiojimas dėl psichikos ligų, trukdo žmonėms siekti pagalbos visokiomis kvailiausiomis pažymomis ir medikamentų ribojimu. Žodžiu durnių SAM klesti.
Užtat Laisvės partija laiminga
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų