Gyventojų įsiskolinimai valstybei dėl nesumokėtų privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokų nebus nurašyti, bet bus atidėti iki 2011 metų. Tokį politinį sutarimą pirmadienį susitikę pas Seimo pirmininkę Ireną Degutienę pasiekė valdančios koalicijos atstovai.

Po pirmadienį įvykusio valdančiosios koalicijos partnerių pasitarimo ministras teigė, kad susiklosčiusi situacija reikalauja ir politinių, ir teisinių sprendimų.

"Vienas iš galimų variantų, kuris buvo aptartas, - pats paprasčiausias atrodytų, bet, manau, jis būtų neteisingas didžiosios dalies mokesčius mokančių gyventojų atžvilgiu - paimti ir visiems nurašyti, kurie neįvykdė tam tikrų įstatymuose numatytų prievolių. To varianto, pasikeitus nuomonėmis, buvo atsisakyta", - sakė R. Šukys.

Pasak jo, darbo grupei planuojama pasiūlyti įvertinti galimybę padaryti tam tikrą politinį sprendimą.

"Ketiname pasiūlyti atidėti priskaičiuotų sveikatos draudimo mokesčių mokėjimą iki 2011 metų, nustatyti įstatyme aiškias prievoles, kad asmenys, kurie yra išvykę iš Lietuvos, iki tam tikros datos deklaruotų savo išvykimą, aiškiai nurodydami, nuo kada jie buvo išvykę iš Lietuvos, ar jie yra drausti kitose valstybėse, į kurias valstybes jie yra išvykę, ar tai Europos Sąjungos šalys, ar tai yra trečiosios šalys. Manau, kad taip pat reikėtų aiškiai nustatyti žmonėms, kurie neturi pajamų ir nėra įsiregistravę Darbo biržoje, iki kada jie turi registruotis Darbo biržoje, ir tokiu būdu pasiekti, kad visi Lietuvos žmonės įsijungtų į PSD sistemą ir joje dalyvautų", -sakė R. Šukys.

Apie tai žiūrėkite LNK žinių videoreportaže


Rašyti komentarą...
?
?
2010-04-12 16:05:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neribotam laikui....:)
Atsakyti
0

K
Kubilistano ccp
2010-04-12 16:06:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koncervai eilinį kartą apsiko Tauta ir atidės rinkliavą:)O ar paklausė-kas ją ruošėsi mokėti?
Atsakyti
0

N
Nauji rinkimai
2010-04-12 16:09:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koncervų jau seniai nebus prie lovio.Manau,kad jau yra surionkta pakankamai parašų,kad paleisti šita kubiloidų gaują seime.Laukiam naujų rinkimų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų