Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Priima sprendimus? Sprendimai priimami medžioklėseir pirtelės tokie kokių mafijai reikia o teismai juos ištransliuoja kaip savo priimtus. Mafijines struktūros valdo Lietuva tai kaip galima tikėtis teisingu ir skaidrių sprendimų iš teismų jei pačiu teisėjų darbo vieta priklauso nuo to kaip tu sutartį su mafija.
Butu kysi paemes 100 eur, butu jau senai pasodintas
Ar ne geda teismams ir visai teisėsaugai sia byla nagrinėti 7 metus? Juokas jau ima nuo situ aferistu issisukejimo ir bylos vilkinimo. Greit sueis nusikaltimo senaties terminas ir visi srities kysininkai vel bus laisvi ir vel regs visokias aferas. Geda net klausyt kad jie dar nenuteisti
@Absurdas kazkoks Mh... Sakot juokas ima? Juokitės,,,,, galit verkt, galit pykt, o jiems nuo to nei šilta nei šalta
Supuvę, prosovietiniai korupcinei teismai jeigu patys papuola ir " tvarkytis" reikia. Teismai tai kaip ir kalėjimai, baisiausia duobė LT. O prokuratūra iš viso laikau agresine įmone, kuri pagal ponų užsakymus mėgsta kelti bylas nekaltiems. Dabar teismų arkliukas- " šmeižto" bylos. Pagal kurias nuteisiama didesnė dalis žmonių už pasakyta teisybę. Daro mąsinius pažeidimus, įrodymų nevertina- baisu, atvirai siekia susidoroti. O LAT net pagal skundus daug bylų nepriima( nepriėmė ir mano). Kiek gvalėjo žąlos man Lietuva padaryti tiek ir padarė per piktas korumpuotas tetas. Ir nesuprantu ko čia gryžau į tą durdoma. Planuoju vėl išvažiuoti į užsienį. Ten nors žąlos man niekas nepadarė. Apskritai manau už koropcinius teisįumus kas nuteisti, tikrai LT to ayleisti negali. Nėra baisiau kai žmogus pasakęs tiesą yra nuteisiamas. Vagis gina įstatymai pas mus.
Maisto ir veterinarijos tarnybos korupcijos skandalas? Tyla? Juk vadas tos įstaigos išplaukė sausas.. Nu, ar yra LT teismai adekvatūs, civilizuoti? Aš manau kad ne. Tai tik korupciniai klanai, ir imitacija teieingumo. Pagal užsakymus daug nekaltų priteista. O kalti išsisuka, susitvarko. Baisu jš tiesu. Tai mano nuomonė ponai agresoriai, nekaltiems žmonėms bylų kėlėjai.ypač lengva LT nuteisti žmogų už pasakyta teisybe. Tai teismuose masinis reiškinys..
Korupcija ir nuperkami teismai nerupi Lietuvos valdziai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų