Rašyti komentarą...
Na ka tarkim kad viena byla,,pabaikta''.bet tokiu pat bylu lietuvoje yra tukstanciai.ydomu ar nors del vienos is ju bus padaryta tiek, kiek buvo padaryta del sios?pagyvensim ,pamatysim ar visdelto sita buvo isskirtine..
Man baisiausia tai, kad nebeliko sirdyje vilties, jog mergaite visgi gyva ir gyvena su Stankunaite :( Ar jus matete interviu su ja per info diena. MAn rankas ir kojas pakirto, kai i zurnalistes klausima kokia mokykloje pamoka mergaitei labiausiai nepatinka, Stankunaite pirmiausia atsake, kad ISTORIJA.... Kokia ISTORIJA pas antroke???? JI net nesioriantuoja kokios pamokos buna pas antrokus. Norisi kaukti vilku, nes tikrai nebesitiki, kad mergaite eina i mokykla....
isplesta klykianti mergaite-teisetu budu...? ar prievarta galima pateisinti?jei pagal kazkieno sukurta istatyma tai yra teiseta-tai vistiek lieka klausimas-ar tai buvo zmoniska???
Labai didele kaina Vėnckiene seime,kiek suluošintu šeimų,o jai svarbu seimę.Jiegų ji tokia tyra,tai kodėl neparuode kaip reikia teisiškai kovoti,o pati vykino tai serga ir t.t.Pasitikėjimo nėra

يُـعَـلِِّـم هذا المنهج المؤلف من ثلاث لأجـزاء لعربية الفصحى المعاصرة لغير الناطقين بها. استخدمته الفصول بنجاح فى المراكز التعليمية العربية حول العالم منذ إصداره لأول مرة عام 1987. يتناول الكتاب اللغة العربية من خلال سلسلة من الموضوعات الرئيسية, يتعاطى الجزء الأول منه مع الحياة اليومية للعالم العربى والأمور المتعلقة بها, ويركز هنا بالأساس على مهارات الاستماع والتحدث، بينما يسلط الجزء الثانى الضوء على الحضارة والثقافة والإرث العربى المعاصر بإضافة فقرات تدور حول هذه المواضيع كالقرآن ودراسات الحديث الشريف والقانون والشريعة الإسلامية والسياسة والحكم والمالية والاقتصاد والأدب والفنون والعلوم والطب والهندسة والرياضيات والفلك. تتزايد المفردات فى كل جزء على حين يقَدم الكتاب شتى التراكيب والاستراتيجيات ليتدرب عليها الطلبة مع مقدمة بسيطة فى النحو. تزخر نهاية الكتاب بفهرس كامل للمفردات تصحبه معان بالإنجليزية والفرنسية. يتميز الكتاب بسهولة الفهم والاستيعاب، بالتنوع والذكاء، ويُعتبر أساساً مثالياً لتدريس منهج اللغة العربية فى أى مكان من العالم.
zinoma teisetai,turejo teisine nelieciamibe,kuria jai garantavo konstitucija,bet kas ta konstitucija?kamta konstitucija isviso reikalinga?turim teisines valstybes garanta,o jinai zino kada reike laikitis konstitucijos ,o kada ne.ISTATYMUS RASO JIE O LAIKITIS JU PRIVALOM MES.
Ekspertuose buvo straipsnis "Baisu, jei pedofilija buvo, dar baisiau, jei jos nebuvo". Juk galėjo baigti bylos tyrimą, paskelbti, kad Ūsas nekaltas, Stankūnaitė vaiko nepardavinėjo, ir būtų buvę ramu. Jei mergaitės niekas neskriaudė, žmonės nebūtų saugoję jos ir trukdę perduoti motinai. Deja, žmonėms buvo meluojama ir prieš juos smurtaujama, o dabar pasakojama, kaip viskas buvo teisinga ir gražu. Smurtas pateisinamas atgaline data.
Tai pateisint gali tik peeedikų gauja...
Tai pateisint gali tik pedikų gauja...
anatomija.Kusaites net deramai neirodyta zinute prokurorams,baudziamasis nusikaltimas.Klykianti mergaite, sutrypta veliava ir ,kaip sunys ismetyti zmones-viskas teiseta? ,,Ja nacalnik-ty durak,,- ar ne tokia ,,teisiniu,, analfabetu logika?
@issigimimo Tikri galvažudžiai tie venckėdžiai! Sudraskė gražų seserų Stankūnaičių gyvenimą, nužudė teisėją Furmanavičių, paskiau nužudė savo sūnų, kad neišlįstų galai, bandė suluošinti savo dukraitės gyvenimą, kaišiodami panosėn sysalus ir"bananus", tvirkindami nekaltą Mergaitę. Tikras banditų ir žmogžudžių lizdas. Visus perkelti į Lukiškes, iki gyvenimo pabaigos izoliuoti nuo visuomenės. Toji kėdienė - tikra garliavos patvorinė spekuliantė, turbūt nė pradinės mokyklos nebaigusi, tipiška sovietinio raugo turgaus boba, proto nė už kapeiką, bet gobšumas nežabotas. Todėl ir Stankūnaitę bandė paversti verge, laimė, nepasisekė. Bet užtat stomai patiko to paties raugo abu: gobšumo įsikūnijimai. Jų vietą - zoologijos sode arba tame muziejuje, kur stalinas su leninu laikomi. Diedukas rodydavo savo „bananą“, tokį suvytusį, liepė įsikišti į burną, bet aš vos nesusivėmiau, o teta Neringa su tėčiu pasiguldydavo mane į lovą tarp jų, tėtis rodydavo sysalą, o teta putę ir mokydavo visokių šlykštynių. Taip sakė Mergaitė: vaikai nemeluoja!
@issigimimo VAIKAI TIKRAI NEMELUOJA, MELUOJA SMAUKUNINES SYSALISTES , PEDOFILU PALAIKYTOJOS;]

Skaitomiausios naujienos
Į viršų