Rašyti komentarą...
Cia truksta dedes STALINO.Jis gretai ta dalyka prasuktu,o ne tie musu valdzios kiausiniai.Butu senai uzdarytos sienos,ir butu senai visi izoliuoti.Ar jums neima juokas,kad grizuosius is uzsienio apsiriboja namu izoliavimu.Juos visus grieztai reikejo izoliuoti nuo visumos ir stebeti grieztu,grizciausiai,o ne namu susikta izoliavima ipareigoti.Tie,kurie uzsikrete KARONA vIrusu,dabar stengsis su savimi nusitemti tukstanciu,nekaltu zmoniu.
@Arunas Tai ne mūsų prezidentas, žiūri ir komentuoja. Pats paimtų ir pamėgintų mums padėti ir nieko kitaip nesigautų. Čia tikrai reikalinga visiems žmonėms įjungti smegenis ir laikytis griežtai visų nurodymų. Mūsų tiek nedaug!!! Kritikuoti yra labai paprasta, lieti tulžį ant kitų. Būkim geresni, šypsokimės ir melskimės, kad Dievas mus išgirstų.
Tai tas virusas išsivystė esant palankioms gamtos sąlygoms (Dievo pirštui)ar prikišus žmogui nagus? Veikia kaip paslaptingas bakteriologinis ginklas.
Susirgsiems k.virusu, kurie savo iniciatyva važiavo į šalis kur galima užsikrėsti reikėtų susimokėti už gydymą ir skirti pinigines baudas už neatsakingą elgesį.
@Bronius Pritariu. Atsakomybės kai kas išmoksta tik tada, kai ,,gauna" per kišenę...
Į viršų