Rašyti komentarą...
A jūs proto turit. Kur karas? Koks karas? Skiriami mln. auksiniams šaukštams gynybai. Skirkite pinigus žmogaus sveikatai ir skaidriai svarbiausia. O kas dabar? E.Sveikatos sistemai skirta 40 mln. eurų ir dar mažai, oj tikrai, sistema dar pilnai neveikia, ko gero reikės dar 20 mln. eurų gal tada veiks. Plaunami pinigai nesislepiant ir apgaudinėjami Lietuvos žmonės. O dar Narkevičius, kiek nesusipratimų, kiek betvarkės. O jis argumentuoja: Aš nemažas vaikelis. Prezidentas neteisus. Matai, Narkevičius, teisus. Ar bus kada teisybė nuo nepriklausomybės atkūrimo, ar ir toliau bus burdakas? Kada bus teisiami sėdintys seime, kada bus atimta jiems neliečiamybė? Prisiminkime Uspachiką, kiek mln. nuplauta? Sėdi Europos parlamente. Ir kiek tokių pavyzdžių. Neliečiamieji. Ar neverta pagalvoti, kad ar yra prasmė eiti balsuoti? Balsuoti, ar ne, vis tas pats. Burdakas. Plaunami pinigai, neskaidrūs viešieji pirkimai, parduota nafta, seime gali būti be aukštojo išsilavinimo, nekeliami aukšti reikalavimai(o valytojai keliami, nes situacija tokia, kad su aukštaisiais žmonės dirba prekybos centruose, valytojais ar tikrai neatitinkančiose pagal pareigas vietose). Kodėl, todėl, ten kur geros vietos, dirba be išsilavinimo, seime nereikia išsilavinimo. Ar tik netodėl nėra tvarkos Lietuvoje 20 metų?
Šimonytė aiškiai pasakė vaiku pinigai perdideli pencijos perdidelės. Taikinys aiškus, kankiniai aiškys. Džiaugiuosi kad aš nepencininkas. Bet tam kad kažkas gyventu gerai reikia kad kažkas aukotusi ir badautu.
Zmones greit pamirsta,kas is ju ateme.nusavino,bet konservatoriai tegul nesidziaugia,ju nerinks.
@M Senai jau išmirė tie iš kurių atemė pencijas, o kas renka koncevatorius nežino apie pencijas jie tada žaidė smėlio dėžėje
Tikrai tie brudai nelaimės ,vakar taŠimonytė kaip kraipė arklio galvą net šlykštu žiūrėti kaip jai negėda tiek žmonių pinigus išplovius,tuo pačiu ir mano,kad jai dievas nepadėtu, tičiokitės iš žmonių, greitai mes iš dešiniųjų pasityčiosime.
Tikrai tie brudai nelaimės ,vakar taŠimonytė kaip kraipė arklio galvą net šlykštu žiūrėti kaip jai negėda tiek žmonių pinigus išplovius,tuo pačiu ir mano,kad jai dievas nepadėtu, tičiokitės iš žmonių, greitai mes iš dešiniųjų pasityčiosime.
Kremliaus milijardai skirti padėties Lietuvoje destabilizavimui,chaoso didinimui.Todėl yra totaliai puolama stabiliausia Lietuvoje partija TS-LKD. Komentarai,kaip taisyklė yra anonimai.
Už Karbauski kiek jis daro intrigas niekas nebebalsuos.Karbauskis kai mažas vaikas užsinori žaislo niekas neduoda ir bėga iš sales lauk,ar tai čia seimunas.Anukas pasikeles kai ropė kokia,ir kas gali už jus balsuoti.
@Janina manau uz valstiecius daug kas balsuos ,zmones kalba kad prie ju gyvenimas pagerejo ir vaikai jau is uzsieniu gryzta ,gali taip ir nutikti o ypac pensininkai patenkinti
Kol konservams vadovaus Gabrielius, mažai šansų jiems laimėti.
Uspaskichas "patinka", nesamonė, nebent kokiai pensininkei. Nėra už ką balsuoti, todėl ir meta balsus už juokdarius.
O valstiečius, reikėtų ištrint iš istorijos...
Į viršų