Rašyti komentarą...
cheap cialis
Kokios dar reikia kitokios komunikacijos žmonėms - juk jie mato kasdien baisius skaičius, nuolat per tv, radiją, internetinėj erdvėj matome specialistų pasisakymus- tai kokia dar gali būti kitokia komunikacija juk žmonės suaugę - visi išsilavinę žmonės - ir ką tokie žmonės nesuvokia kas yra karantinas? Ar profesorius lsiko suaugusius žmones darželinukais, nesuvokiančiais padėties rimtumo. Tie nuolatiniai paistalai dėl komunikavimo primena sugedusį radiją...
Vyriausybė pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pasiūlymui parduotuvėse, prekybos centruose ir paslaugų teikimo vietose uždrausti laikinų prekybos vietų veiklą, kai prekyba vykdoma ne fiziškai atskirtose parduotuvėse, o bendrose prekybos centrų patalpose ir praėjimuose. Išimtys taikomos prekybai maisto produktais, pirotechnikos priemonėmis bei stacionarioms prekybinėms salelėms. Uz kokius si si leido pardavineti piritechnika ? Juk tai zmoniu antpludzio vieta virusui platinti siauruose parduotuviu praejimuose,dar reklama deda,kad pigiau parduoda,kad pirkejus pritraukti.Kur cia,, suva" pasleptas ?
Vyriausybė pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pasiūlymui parduotuvėse, prekybos centruose ir paslaugų teikimo vietose uždrausti laikinų prekybos vietų veiklą, kai prekyba vykdoma ne fiziškai atskirtose parduotuvėse, o bendrose prekybos centrų patalpose ir praėjimuose. Išimtys taikomos prekybai maisto produktais, pirotechnikos priemonėmis bei stacionarioms prekybinėms salelėms.
Uz kokius si si leido pardavineti piritechnika / Juk tai zmoniu antpludzio vieta virusui platinti siauruose parduotuviu praejimuose,dar reklama deda,kad pigiau parduoda,kad pirkejus pritraukti.Kur cia,, suva' UZKASTAS ?
O gal jau būtų laikas šviesti visuomenę ir edukuoti, kaip svarbu yra likti namuose pajutus pirmus peršalimo simptomus? juk eilę metų mūsų visuomenei nebuvo leidžiama sirgti, o kas dirbs? - klausdavo darbdavys kai sakydavo žmogus jog serga ir norėtų likti namuose? Kiek medikų sirgdami ėjo dirbti į ligonines, "prisifarširuoja" vaistų ir dirba, operuoja, konsultuoja, nes juk yra darbai suplanuoti, kas operuos, jeigu ne aš - taip buvo.... o juk žmogus turi teisę sirgti tačiau tai buvo pamiršta.... tai gal, priminkime vieni kitiems, kad sirgti galima ir būtina likti namuose, nereikia blaškytis po miestą, ir pakeliui važiuojant į patikros Covido punktą, dar aplankyti pusę svieto susitikti su visais įmanomais bičuliais, na kad pasidalinti virusu ( nesvarbu net kokiu) per peršlapusią kaukę.... sergi taiik namuose ir gydykis o jeigu labai blogai kreipkis į medikus pagalbos.... žmones reikia edukuoti, nes aptvarai ir draudimai nepadės.... sirgti yra normalu ir reikia likti namuose.... ir pabaigai, jeigu žmogus žinotų kad sirgdamas gaus 100% atlyginimo iš Sodros - tikrai liks namuose ir gydysis būdamas eamus, kad jo vaikai turės ką valgyti....
Kada pagaliau baigsite žaisti žmonių likimais. Jokios pandemijos nėra, o žmonės krenta dėl to, kad nešioja namordnikus, smegenys negauna deguonies, o visas mėšlas kuris susirenka namordniko viduje, papuola į žmogaus organizmą. Šalin namordnikus nuo veido ir leiskite žmonėms kvėpuoti grynu oru, džiaugtis gyvenimu, būti su artimaisiais ir draugais, o ne po du. Mūsų Lietuvą valdo šizofrenikai ir mazochistai.
beje, kaip sociologas sau pasidariau idomu stebejima - po parduotuves daugiausiai trinasi maziausias pajamas turintys zmones (pagal masinas ir apranga - ji tikrai ne prabangi :)). tai jiems pramoga kol nerekia prikaltai sedeti darbe ir byra pinigeliai. tai gal reikia kad ta absoliuti dauguma lietuvos dirbtu ir ne is namu - nebus laiko kada trintis kol esi prastovose ar siaip isslysti padykineti. zmonems neuzdrausi bendrauti - taio gal geriau tada pavargti darbe ir maziau laisvo laiko.
o man atrodo, kad jei viskas veiktu, nebutu mokamos prastovos, visi greiciau suprastu, kad be darbo nebus pajamu ir nebusuz ka pirktis, valgyti ir pan. sergi - buni namie. jei pinigai priklauso nuo darbo, ne nuo sedejimo namie, kas daugeliui yra patogu ir laiko trintis daugiau kur nebutina - tai gal lengviau suorasti gresme ir negalvoti, kad valstybe pasirupins. pagyvene ir taip jau saugosi labai labai. o su medicina tai jau valstbe nesusitvako ....
Gali buti priimti bet kokie sprendimai, bet jei pas kai kuriuos nera smegenu galvoje, tai tie sprendimai nepades. Man juokinga atrodo lekia o tuos PC. Kai zmones nevertina savo gyvybes
Juokas- susireikšmino prezidentūros mokslininkai- lengvai gali kritikuoti, virusas plečiasi nes Veryga su Skverneliu nedalyvavo. Man tai aišku- norisi pasirodyti visuomenei, kad kokie mes protingi- gal ir protingi, bet Skvernelis su Veryga daro tikrai viską kad suvaldytų pandemiją, bet mielieji žmonės kodėl nesąmoningi- o todėl kad nėra darbo vietų , kaimai geria, benamių tuzinas, apie kokį samoningumą galima kalbėti, kai konservatoriai viską iš draskė kaimuose. o žmonėms rodo reklama kaip dėvėti kaukę, ir ką kas trečias nešioja tik ant kaklo, be to vienkartinės kaukės jau kas antro matosi dėvimos mėnesiais. Taigi ar galima kaltinti Verygą,? Kodėl neinate i gatvę kritikai ir praveskite aiškinimus visuomenei. Nepykite ant manęs seno iš kaimo.
Į viršų