Rašyti komentarą...
Nusamdytas gandragalviu siuksle jau yzknisai juodai
Intelektas nulinis.
Prabilo buduliai is Lietuvos pelkiu ar emigracijos vistidziu. INTEKTAS NULINIS.
Kraujotakos sutrikimai, kai kas panasaus ir man buna, be koronos.Siemet kazkaip maziau zmoniu mire, negu pernai tuo paciu metu, pasakas seka musu valdziuke.
Jo net veido mimika kaip kazkokio cirko klouno :D bliamba sneka vejus,o blogiausia kad yra zmoniu kurie juo tiki :) NVSC veikla ir bus paranojiska kol vadovaus sotas :)
Šis pipesorius ...kaip į balą. Kokių mokslų šis pipesorius??- jei nesugeba atsakyti vakcinos sudėtį ir nežino, kas yra farmaldehidas irkuom jis pavojingas?!! Kiek jam sumokėta?? Už MELĄ?!
Tas profesorius ne ką mandresnis už valdžiažmogius, burbina nesąmones. Jokio to viruso nėra. Dalis piliečių tiek yra įbauginti, kad tiki ką fantazuoja valdžiažmogiai. Nuo jų melo, piliečiams vyresnio amžiaus ,dar daugiau gali sveikatytė sušlubuoti.
@Morta ir sušlubavo, kas juos nubaus už žmonių bauginimą???
@Morta Ožka, pati tu išgalvota. Nežinai, tai geriau patylėk. Mano draugų rate yra susirgęs, bet jau pasveikęs.
Bėrimai nuo vaistų greičiau negu nuo viruso! Taip virusas yra, bet kažkaip užsienio spaudoje nieks neminėjo apie bėrimus..pas mus viskas kitaip..
O akys pas propiesoriu tokios nuoshirdzios, kaip pas karve.
o kodel nesako,kad vienas is pagrindiniu pozymiu yra konjuktyvitas.Persirgau korona vasario menesi,nejauciau kvapo,perstejo gerkle,sloga,kosejau pradzioj sausai,paskui slapiai,tmperatura buvo sokinejanti,dabar ,kai pasikalbejau su gydytoja,tai ji man ir pasake,kad cia buvo korona ir jau daug zmoniu yra persirgusiu vasario-kovo men.Sirgau gana ilgai apie 2 men.
Į viršų