Rašyti komentarą...
Didžiausia problema-kaukė. Kiekvieno lietuvio spinta pilna skudurų. Sovietmetyje visus mokė kaip kauke apsisaugoti nuo atominės radiacijos, kaip patiems pasidaryti tokias kaukes. Senoji karta tai žino ir tyli. Supsichavojo tik jauniklai. Savivaldybės tegu ant kiekvieno kelmo iškabina tokios kaukės brėžinius ir paaiškina, kad tokių kaukių gamybai užteks žirklių, adatos, siūlo ir problemos neliks.
kad išaiškino, kuo koronavirusas pavojingesnis už sezoninį gripą.
Senjorų naikinimas šiuo virusu vyksta. O juk jie irgi nori dar pagyventi, pasidžiaugti anūkais..
Kodėl tie japonai,kinai,korėjiečiai tokie durni ir vaikšto su kaukėmis???Ką ??O mūsų Verygos ir neverygos , PSO atsovės tokios protingos ir išmanios ir aiškina kad kaukės reikalingos tik jau sergantiems??Ką visi japonai ligoniai ???Ir kodėl lietuviai tokie protingi kad net kaukių neturi ir negali nusipirkti ką Skverneli?Kinijoje jei vaikštai be kaukės duoda baudą ir fiziškai muša per rankas.
Reikia atšaukti degtinės (antigripino- pagrindinio vaisto ir skiepo nuo visokių epidemijų) pardavimo laiko ribojimą, o Seimui spręsti degtinės vartotojams kainos kompensacijos problemą.
Ar cia tik ne amerikieciu darbas kad tokis geras virusas
@Trump Amerikoje taip pat yra užkrėstų, ir ten bus ju daug daugiau nes pilna milijoninių miestų
Nu aš suprantu kai laikas jau Jėzuje ateiti pas mus ir prasidės teismas
Tegu tas profesorius mažiau peza per visus informacinius puslapius.Lietuva nei pasiruošus nei sugeba suvaldyti viruso.Iš to viruso vėl kažkam nubirės į kišenę nemaži pinigėliai.
Panikuoti neverta, bet bijoti ir imtis atsargumo tikrai ne gėda. Kiekvienam juk aišku: pagavęs virusą iš karto tą pačią sekundę jo padarinių nejauti. Bet jau pats tampi nešėju. Todėl plitimą sustabdyti praktiškai neįmanoma be pačių žmonių protingų veiksmų. O tai reiškia, kad keliones nutraukti, dažnai plauti rankas, daugiau visur sterilizuojamos patalpos turi būti. Be reikalo net po miestą nereikėtų valkiotis. Geriau namuose pasėdėti. Virusas sustos plisti tik negavęs naujų aukų, neturėdamas kur įsitvirtinti. Ir čia be abejonės yra sukurtas virusas. Joks ateivis neatskrido ir jo neatvežė...
Santariškėse yra pirmas užsikrėtęs, sergantis virusu jau antra diena izoliuotas. Bet keista kad valdžia tyli apie tai, dirba kaip sovietmečiu.
@Med sesuo Pas mus ir tebėra sovietmetis, tik su laukinio kapitalizmo įmaišymu. Vergais buvę dar didesniais vergais žmonės tapo. Lietuva- šūdo gabalas
@Med sesuo Tokį lygoni reikia negydyti jai jis buvo išvažiavęs į kiniją arba į italiją, jai perdaug turi pinigų te padeda vežininkams ne užkrečia kitus,reikia būti kaip ukrainiečiams mėtiti tik akmenimis už išvažiavimą.
@Med sesuo juokiasi is rusu,kad viska slepia ,bet patys ta pati daro,gerai pamokas ismoke dalbajobai
Į viršų