Rašyti komentarą...
Turėjom jau AE ,o už elektrą mokėjome brangiausiai. Neturėjome ie neturime gaspadoriaus ,atstovaujančio eilinį Lietuvos pilietį. Reikia įvardinti ir teisti oligarchus atstovaujančius pareigūnus ,žlugdančius Lietuvą.
Man, kaip paprastam Lietuvos zmogui, noretusi, kad politikai galvotu apie paprastus eilinius ir kasdieninius dalykus: apie tai, kaip pagerinti situacija Lietuvoje, kad atsigautu verslas, butu darbo vietu. Norime tvarkos ir teisingumo musu valstybeje!
kas ta prunskienė ,kad taip labai jau karščiuoji - tai nuėjusi karta. O geriausias būdas sutaupyt - atnaujint abiejų Ignalinos reaktorių darbą ,vejant lauk tuos naujus "vadovus" ir taisant situaciją.Turėtumėm bent jau nebrangų ir ekonomišką šildymo sezoną - kas labai aktualu Tautai.
copy paste technologijas išnaudoji separatizmo propagandai, netikėli? Apie kokias čia šakes lietuviams jų šalyje pliurpi? Yra toks lietuviškas žodis "gana" ,kurio prasmę turėtum geeeerai įsidėmėt!
geriausias budas taupyti- pasodinti Prunckiene cypen arba pakabinti ant eglutes
Satrija pasisilde savo rankeles ir pasipilde savo kisenes is tos Atomines energetikos? O kur dar Satrijos "idirbis" grobstant zemes, plaunant pinigus dirbus Zemes ukio ministre...

Deja, kur _ISVOGIAMI_, _ISGROBSTOMI_ simtai milijonu musu prokuratura apsimyzusi kelneles, o vat kaimo runkeliukas nusiglemzia sliosa desros ar bambali alaus- na jau tada prokuratura randa simtus specialistu kurie tiria, nagrineja, simtai reportazu, interviu ir akimirksniu pasodina vargseli 2-5 metams.
Pasiskaitę Prunskienės gražbyliavimų, pasiskaitykite naująjį "Valstybės" numerį.
Kodėl jūs teršiate gimtąją žemę su radioaktyvumu ir skalūninėmis dujomis bei kitais nuodais sugadintu vandeniu? Nes ta žemė dega po jūsų kojomis.

Jūs šauniai išsidalinote lenkiškai kalbančių Vilnijos lietuvių sklypus. Puikiai sugalvojote priversti juos kalbėti lietuviškai, kad jie niekuo nesiskirtų nuo jūsų.

Bet kilo skandalas. Jūsų veiksmai privers juos dar tvirčiau laikytis lenkų kalbos.

Dabar geriau patylėtumėte. Juk kuo labiau jūs pabrėžiate sklypų nuosavybės teisių nepagrįstumą bei politinį nestabilumą krašte, tuo labiau smuks tų sklypų kainos eilinės suirutės metu. Ir, kalbant gražia valstiečių kalba, kažkas kažką greičiau išneš su šakėmis.
Šiuo metu visuomenė neadekvati. Būtina normalizuoti ekonominius-visuomeninius santykius. Elektros energija turėtų būti teikiama pamainomis, įskaitant būtiniausius gamybos atvejus. Viskas įmanoma, tik reikia pasiryžimo. Gyvenimas nelaukia ir nestovi vietoje, todėl reikia ieškoti optimaliausių būdų šiai problemai išspręsti.
Į viršų