Rašyti komentarą...
Pirmiausiai, ką padarysime mes Antroji Lietuva, tai dena-ci-fikuosime seimą. Toliau nėra kur eiti.
@antroji de-n--a---ci-fi---kuoti reikės ir u visu Jaki---laičiu. Ten atvirai brechnia užsiima.
Senjorai neturi galimybes iki pasto nuvaziuoti, autobusas rajonuose vos 1 per diena, o apie buvimus koncertuose, kurie vyksta arenose, net nesvajoja. Po kavines retas kuris vaiksto. Vienkiemiuose gyvenantys senukai privalomai skiepijami nuo ko? Susirgus irgi telefonu kreipiasi del gydymo, kontaktai labai mazi. Toks jausmas, kad seneliai nasta pasidare.
suprasčiau dar tą privalomą vakcinavimą jei jis padėtų ir apsaugotų,bet dabar to nėra,vakcinuoti serga ir užsikrečia ir į ligonines patenka,be to skiepai ne nuo to štamo,tai pasakykit kuo naudingi skiepai kurie nuo nieko neapsaugo ir dar neaišku kokios pasekmės bus toliau,be to turi nustatyt medikai,o ne politikai kurie apie mediciną neturi jokio supračio
kuo ši vyriausybė skiriasi nuo Rusijos,Kinijos ,australijos Šiaurės Korėjos,baltarusijos?dėl laisvės pasirinkimo Baltarusijoje labai suabejočiau,nes ten laisvės ir prievartos mažiau,nėra jokių prievartinių kaukių ir skiepų,nu įveskit dar privalomą skiepijimą tai žmonės ne tik švilps,bet ir nuneš senolį su visu balkonėliu
Siap siūlau pasiskaityti straipsnį 2014. 01.02 22:07 anomalija Lt, apie eksperimentus.
„Ar taikyti kažkokį privalomumą? Kaip tu tai užtikrinsi? Kai yra darbingo amžiaus gyventojas, tai yra paprasta, galima tą padaryti per darbo santykius, taikyti kažkokias sankcijas ir botagus.
Patys pripažysta prievartą. Tai tikrai, kuo ši vyriausybė skiriasi nuo Rusijos ar Baltarusijos valdžios? Net ir lozungais nesiskiria - viskas tautai, viskas gerovei....
Ar tie kurie praktiškai į renginius arenose nevaikšto, jiems privalomi skiepai, žmonės vienkiemiuose gyvena, neturi automobilių, neturi su kuom iki miestelio nuvykti, pas gydytojus neturi galimybės nuvažiuoti, čia jau toliau nėra kur... Vakcinas neturite kur panaudoti ar ką?
tai nuo ko ši vakcina turi saugoti jei jau dabar omikron yra dominuojantis ir nuo kurio vakcina neapsaugo?
Ir vis Lietuva žiūri į kitas šalis privalomą vakcinavimą vyresniems ir taip jau sunkiai gyvena ir neturi už ką kiti net vaistų nusipirkti ,mokesčiai dideli,maisto kainos sukeltos,žmones paskutinius pinigus atiduoda mokesčiams.
Vienoje patarlėje sakoma , ką žmogus sėja - tą ir pjauna. Pamoka aiški, gėris sugrįžta su džiaugsmu, o prievartą su griaunamąją jėga.
Į viršų