Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Skelbiu kara vyriausybei! Von piderastai is Lietuvos!
@Motiejus lai pyzdina pas planuotojus jie tautai nereikalingi
jei tylėsim, jie visai išnaglės.
Dirbantiem zmonem nemokami testai, nes mokescius valstybei mokam, o jei ne tai grazinkit pinigus! Paduosiu i teisma!
Kaip testuotis už savo pinigus? Juk skiepytis neprivaloma? Jeigu žmogus daug metų dirbantis,moka mokesčius,neša įmonei pelną,tai kur logika ? Ar neprasilenkia su istatymais?
Kaip testuotis už savo pinigus? Juk skiepytis neprivaloma? Jeigu žmogus daug metų dirbantis,moka mokesčius,neša įmonei pelną,tai kur logika ? Ar neprasilenkia su istatymais?
Prievarta liejasi per kraštus. Kokiem velniam tada aš mokėsiu sveikatos draudimą?
@Valdas Nedirbs ir ne mokėsi. O jei ekstra atvejis, už pagalbą susimokesi
Kiek dar galima pataikauti antivakseriam,jau būtina buvo priimti tokį sprendimą,nejaugi antivakserio balsas rinkimuose yra brangesnus už žmogaus gyvybę,bijo skiepo tegu sėdi namie ir toliau dreba rėkia kad visi vagys ,o patys testuojasi iš biudžeto pinigų,tegu patys susimoka,tai jei jau antivakseriui už testus sumoka valstybė tai pasiskuepijusiam irgi tegu tokią pat sumą sumoka už tai kad padiskiepijo kas mėnesį jei jau teisingumo reikalaujam.
@Dirbantis ką kas turi daryti. Iš kur tokių asilų ir atsiranda.
@Dirbantis Debile trolis von is cia!
@Dirbantis Narkomane tu dink is cia!
@Dirbantis Dirbantis besmegeni. Žinai kiek pinigų išleidžiama vėžininkams, širdininkams ir kitomis sunkiomis ligomis sergantiems gydyti? Tai jei aš jomis nesergu, tai aš, pagal tavo logiką, kas mėnesį gaučiau tūkstančius. Aš sveikas, turiu stiprų imunitetą, o tu man siūlai suleisti marmalą. Tu susileidai ir būk patenkintas. Nesikabinėk prie žmonių, nes yra teisė į savigyną.
@Dirbantis yra jėga,su jais skaitosi ir Prezidentai.
@Dirbantis Idiote tu, nesiskiepijantys mokesčius moka, todėl ir testai nemokami turi būti.
@Dirbantis Jums jau sudie protelis! Aiškiai matyti kaip jums veikia skiepai! Visai smegenėlės suminkštėjo!
@Dirbantis Farmacijai pasisekė už tavo panaudotą kūną bandomajai vakcinai ištirti daugiau sutaupo nes nemokamai nei išleidžia testams atlikti.
@Dirbantis Tu GAIDYS KANDONAS
@Dirbantis O tai ko tu čia raudi! Pilnai skiepytas, bijoti nebereikia! O kas nores skiepysis, o kas ne - ne. Aš pvz 1 turiu skiepą, kadangi buvo komplikacijos, antro neimsiu. Žinau, kad covid pavojingas, bet čia kaip einant gatve - numuš mašina, arbe ne!
@Dirbantis Rugstu ruroj kas tau liepe skiepitys,o dabar pyksti ant sveiku zmoniu.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų