Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Balsuosiu už jus, tačiau jei tik jūsų saraše nebus Baukutės. Jau cirkų mums pakanka!!!
Pagaliau Drąsos kelias prieš visuomenę parodė šiokį tokį veidą. Kiek mane pasiekė apkalbos, kažkas jiems buvo pataręs iki rinkimų niekur nesirodyti ir nesireikšti, tik prieš rinkimus iššokti visu ūgiu. O kvailas naivume. Viskas būtų buvę teisinga, jei mergaitės paėmimas būtų įvykęs prieš pat rinkimus. Bet čia apie viską pagalvota.
Kadangi naujos opozicinės partijos tarpusavyje nesutaria, tai kiekvienos iš jų sėkmė rinkimuose priklausys tik nuo aktyvumo, pritrauktų žmonių, įvykdytų susitikimų su visuomene. Nes pagal statistiką, Lietuvos rinkėjo protas, nuo vištos proto per daug nesiskiria - kas paskutinis palesins, tas ir laimės.
Sėkmės olimpiadoje.
Pagarbiai
sekmes.Mes uz jus balsuosime.Labai dziaugiuosi prof,Daujocio dalyvavimu..Dabar svarbiausia,kad rinkejai teisingai pasirinktu ir nepultu ant viktoro pazadu minim,alga padaryti 1509 litu ir maziausia nedarba.Nors as labai rezervuotai ziuriu i musu zmoniu proteli
kur Nakas?jo labai reikia siai partijai...
saunuoliai!!!sekmes jums!didzioji dalis lietuvaiciu palaiko tik jus!
Tau moka uz komentavimo etata?
labai gerbiami zmones!Sekmes Jums!
tai tu neringoj medŽius išrovei?
niekas neskaito tavo sapalionių
niekas neskaito tavo sapalionių
raštininke

Skaitomiausios naujienos




Į viršų