Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Tai turesim savo Gagarina tuoj parskris su salmu ir aiskins ,kad ateivius mate
@Oho
Kodėl nerašai lietuviškomis raidėmis?
greit skris i kosmosa
@nu va
Kaukia sirenos ir kubilistanas lieps visiems skristi i marsa i viena puse be atgaline bilietus ir iškasti zemes tiesiai tiesiai i marsa .
Šis veikėjas tik pratratinti viską sugeba, kosmoso laukia didelė krizė, nes ateina pasaulinio lygio krizių suvaldymo čempionas
savo didele ir protinga galva jis nustelbė visus kitus - sėkmės jam darbuose!
Taip tai taip, bet kas bus, kai Kubilius užsimanys tapt generalisimu? Aristarchas, Eratostenas, Hiparchas, Galilėjus ir Kepleris susirūpinę - Visatos laukia sunkus išbandymas.
Ukrainos,ES.NATO,Lietuvos priešai daro pur pur šiandien į kelnytes,va tep.Amen.
Tai, sakote, jenerolas Kubilius. Apsoliucija jeneralna. Kaip suprantu, kad iš pradžių Kubilius paskelbs karą Lukašenkai. Oi bus Lietuvai bėdos per šitą durnių.
@.
Kaip faina..mes gynybos,o pvz.tavo draugė-gyvūnėlių ar kaip ten...nesinervink,mes dabar jus erzinsime ,trolinsim,kaip sakė tavo draugė.
@.
Tai, kad jo draugė Rasyte, na ta buvusi prostitutka Panevėžio, sakė jis pirmas bus iš konservų kosmoso uzkariautojas
Gagarilius.
Ateitų rusai, tai kubilas pas gabrį nuomos prašytų sklepe
@Kubilas
ne,pas Žemaitysą ,Ispanijoj,ar Rusnėj...
@Kubilas
Jau jis gal senai turi ne vieną dvarą, čia anūko tik pavėsinė prieš kubyyyylių?
Atsakingas už Kosmosą - faktiškai antras po Dievo , nes Dievas Visatos (alternatyvus pavadinimas - Kosmosas ) kūrėjas , o Kubilius paskirtas prižiūrėtoju ?!
Vadinasi jam nėra kas veikti Žemėje , tad laikas į Kosmosą ir ten vykdyti jo priežiūra . Greičiau ES parlamentas išrašytu jam nemokama komandiruote į Kosmosą ir tegul greičiau ten jis keliauja.
Vadinasi jam nėra kas veikti Žemėje , tad laikas į Kosmosą ir ten vykdyti jo priežiūra . Greičiau ES parlamentas išrašytu jam nemokama komandiruote į Kosmosą ir tegul greičiau ten jis keliauja.
@aus Memel
atsakinga s už gynybą karo metu,super,nepavydėkite,laukėte-gyvūnų,jūrų,vandenynų ,sporto,ar ko?neišdegė, žiurkiukai,slėpkitės po lapais ar bunkeriuose putkos.
@jam išrašė pinigų kiek,pavydėk,suski
o tau, kvaily, tik pinigai galvoje.
@.
ir jūs,putino meilės,reik jums špygutę nuolat rodyt...
@oi,pinigai tai super dalykiuks
esi elgeta ir elgeta liksi, kad ir kiei pinigų beturėtum. Aiškiai, matyti, kad tavo socialnė genezė yra iš suktybėmis ir melu prasisiekusių prasčiokų, nes iš padorių šeimų kilę žmonės apie pinigus niekada viešai nekalba.
Pristatyta naujos EK komandos sudėtis: Kubilius bus atsakingas už gynybą ir kosmosą