Rašyti komentarą...
Durnių gvardija
Į lauką žvaigždžių skaičiuoti
Į lauką žvaigždžių skaičiuoti
new normal isibegeja :)
be testu niekaip jau, negana genderiniai vaikus ugdyti ir skiepyti issigimusiom mintim bando tai dar ir farmacininkai I atlapus kabinasi, testus reik iskist, mazai matyt kas testuojas navaro nera.. greit ir neskiepitu vaiku I mokyklas nepriims.. Bet cia ne prievarta, galit gi namuose..zinias ziuredami mokintis varkes sukt..
Visos damos,kurios rašo,kad šis virusas plinta per vaikus yra absoliučios KVAIŠOS!!! Ir iš kur tokių atsiranda?
o tai ką dabar tik pamatė kad prievarta,nesuprantu kam testuoti sveikus žmones
Taip, tai yra prievarta. Jei prievartiniai skiepai dar apsaugotų nuo ligų, tai prievartiniai testai neapsaugos, o atvirkščiai - gali susargdinti. Tai didžiausia nesąmonė - testuoti žmones, kurie yra sveiki, nejaučia ligos požymių. Nevilkinkit skiepijimo ir viskas susitvarkys. Šaunuoliai tėvai!
Ar seimunams kas savaite nosis krapsto? Sedi simtas vienoje vietoje virusus platina.
Kaip supratau, tai komentuoja tie, kas neturi vaikų arba jų vaikai jau suaugę. Įdomu ką karksėtumėte jei reikėtu jūsų vaikus testuoti. Aš, kaip savo vaiką mylinti mama, prieš bet kokius testus, nes jie nepatikimi, o vaikams ne į sveikatą nosyčių krapštymas neaišku kokiais pagaliukais.
Mielos mamos ar suvokiat ar domites ,kad testai ir kaukes ir vakcinos niekiniai tai nuodas jusu vaiku sveikatai o gripas buvo ir bus ir komplikaciju imoniteta stiprinkit... jei jums rupi vaiku sveikata ir ju sveika ateitis Jau yra saliu kuriuose vakcinos atsisake. Ir net i sporto klubus nepriima nes jie nenuspejami vakcinuoti....
@Julijonas Nesąmones rašote.
@Julijonas Nuodas yra medicininės mėlynos kurios pilnos neonų ir kitų nešvarumų. Padarius eksperimentą:įmetus kaukę į karštą vandenį, visi nuodai išlenda. Tai nuodinga mūsų organizmui. Jie mus nuodija. Naikina po truputį.
Žmogaus teisių pažeidimas
Darzelinukai pradinukai, jie yra tie židiniai .
Į viršų