Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Palaikau Vaidą, yra žodžio laisvė, nuomonę kiekvienas gali išsakyti, kiekvienas gali tam pritarti arba ne. Toks jausmas susidaro kad apie trans, gėjus ar liesbietes pasakyti savo nuomonę nebegalima, nes jau laikoma diskriminacija.
Vyrai laikantys save skraidančiais supermenais ir vyrai tikintys, kad gali būt moterim turėtų gaut tokia pačią medicininę pagalbą.
Viska teisingai pasake
Kada tu dar ant puoduko sėdėjau.Ir nieko neišmanai apie sovietinio putino uogas .nuo peršalimo .Patarimas nereikia tik dėl putino visus čia linksniuojamas.Ne mūsų problemos.Bet nemažesni Putinas ir Lietuvoje kam buvo blogai ir mažai prie sovietų .tie dabar kubilas laka ir varo pagal tavo daina .kas buvo žmogumi tas ir liko .Putinas SAVO Rusijos Mafija .Europa visokių hibridų mums prikišo .Na ir ka tik tiek TAS Rusijos oligarchas gyvas ir kaip matai ir girdi visą Žemyna noro nusipirkti.Neduok Dieve gal geriau baigiam apie tai .turėk savo gatvelėje bet kalbėk sava kalba .Politikai .
.
Su prasegtu klynu ,nuostabios nuotraukos,-koks grožis, koks intelektas,
Šitie ligoniai visuomet suranda progą pasireklamuoti . Ypač patinka kremlinio žmonelė
O tai kaip vadinti apipjaustytus žydus (amputantais ?) , anuos tai galima vadinti sterilizuotais
O tai juk čia asmenine žmogaus nuomone. Be to man atrodo kad pas mus viskas yra tvarkoi. Visi tiri vienodas teises pagal musu konstitučūja.
Štai kaip įvedama diktatūra, baisiau nei tarybiniais laikais ir tai palaiko visokios žiniasklaidos priemonėse tarp jų ir tv3.
Tu ir smirdi kaip tas šūdas.Nes tik ta patį per ta patį .Dročini matomai tai dar čia gerai.Bet jau kada juodai pradedi sapnuoti tai .Tegul tavo Dievas tau ir sako ; kas tu esi ???
.
@Nesvarbu tam baumilai reikėjo kelnių užtrauktuką atsegti iki galo?Gal būtume ir be dainų pamatę ką nors nematyto?
@gal Matyt esi nesveikas.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų