Priekabiavimu apkaltintas dėstytojas atšovė pribloškiantį pasiaiškinimą

Sekso skandalas ir metoo judėjimas įtraukė ir Vilniaus dailės akademiją. Ilgametis tapybos dėstytojas, Nacionalinės premijos laureatas Jonas Gasiūnas anonimiškai prabilusių studenčių apkaltintas nederamu elgesiu.

Esą dėstytojas girdydavo studentes, o vėliau priversdavo su juo santykiauti. Ir tokie santykiai tęsdavosi. Pats dėstytojas, ryžęsis prabilti į televizijos kamerą aiškina, esą jaunos studentės viliojo jį pačios.

Buvusi tapybos studentė įrašuose drąsiai pasakoja: santykiai esą prasidėjo akademijos meno išvykose, vėliau seksas ir išgertuvės su dėstytoju esą tęsėsi po paskaitų ir net pačioje akademijoje. Dėstytojas neva kviesdavo merginas kartu vartoti alkoholį, o vėliau jas seksualiai išnaudojo.

Merginos pasakoja, pačios eidavusios į pasimatymus su dėstytoju, tačiau dabar supratusios, kad jomis pasinaudota. Po istorijų paviešinimo ant kilimėlio pas akademijos rektorių pakviestas ir pats šešiasdešimt ketverių Gasiūnas. 

„Absurdas visiškas. Absurdas. Jeigu į praktiką nuvažiavę studentai patys gerioja alų. Ir yra koks vakarienės metas, tai natūraliai, dėstytojas gi negali būt kažkur dingęs ir prisėda šalia. Ten jokio sąmoningo girdymo, nu absurdas. Iš jų pusės buvo, be abejonės, iš poros merginų. Galbūt aš jų galiu atsiprašyti, kad gavosi kažkokia įžeista meilė, kai aš nereagavau. Ką rodė, jei mergina intimofobė, atėjus prie tavęs per trisdešimt centimetrų ir visaip šypsodamasi, tai yra čia tokių dalykų“, - aiškinosi dėstytojas.

Išsamiau - reportaže: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų