Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
valinkit jus viena kart is lietuvos sudpalaikiai, jei jau taip cia gyvent nepatinka
nematau, jokios pagarbos is lenku puses....o salygas jie turi tikrai neblogas....tik kad sudo kruva pajuinus, jie pradeda pindeti
Na mano manymu lenkai tikrai turi pakankamai laisves. O suvienodint reikejo seniai. Visuose salyse mokosi viena valstybine programa, tai kodėl lenkai turi turet skirtingas teises? Pats laikas gyvenant lietuvoj ismokt suprast ir kalbėt lietuviskai.Apmaudu kai gyvena Lietuvoje keis desimtmecius o nemoka ne keliu zodziu.
Gyveni Lietuvoje tai ir mokaisi lietuvių kalbos.Gyvensi Lenkijoje mokysies lenkų.Ir prašom čia neverk.Čia Jums ne Lenkija.
Tegu lenkai vaziuoja i varsuva,ir mokososi lenku,lietuva lietuviams,slepos namo
<div class="badCommentText">Komentaras buvo pašalintas dėl neetiško, reklaminio ar įžeidžiančio turinio.</div>
ne nu šitie kledarai jau ima visai biesinti
juokingi man bl tie lenkai..
Tai gal lenkai issikovojo sau ta pagarba ir tai ka turi?...
Apgintu ju teises?.. Geriau iskart tiesiai ir sakytu duokyt mum privilegiju, ispildykite musu reikalavimus ir pan.
Prie Seimo atvykusią H. Clinton pasitiko lenkų protestuotojai