Rašyti komentarą...
Eikit basi eikit nuogi šitai šaikai pofik. Ateikit apsirengę ir ekipiruoti kardinaliai viskas pasikeis
Čia niekam nerūpi žmonių gerovė! "jie" ir siekia suluošinti visą žmoniją, kol skiepų kompanijos gauna nesuskaičiuojamus turtus už visiškai neveiksnias vakcinas, tol viskas bus pagal jų programą. O kas šitiems parsidavusiems valdžios atstovams, už kyšį ir visą Lietuvą išniuodintų! Nuo cigarėčiū ir alkaholio sukeltų lygų ir egresijos žymiai daugiau žmonių miršta, bet čia yra milžiniški pinigai " kažkam" ir čia faktas, kad tie skiepai didžiausias feilas, žmonės ir toliau serga ir užkrečia kitus, kad ir skiepyti. Prisigalvoja visokių nesamonių, oi "baigiasi jau efektyvumas skiepo", oi nauja "atmaina". Kada gi žmonės atsibus ir vieningai nenueitų vienai savaitei į parduotuvę iš kart pokyčiai pasirodytų, o kol maitinsime šiuos parazitus, tol jų godumui galo nebus.
LIETUVA+TAIVANAS=PORTUGALAS
LIETUVA+TAIVANAS=PORTUGALAS
AS NORIU PASAKYTI,KAD LIETUVA+TAIVANAS=PORTUGALAS...LIETUVA+TAIVANAS=PORTUGALAS...
Tai, kuri LINA. Kokia tu motina, jei prisikimšai savo galvą šito antivakserinio mįšlo ne tik sau, bet ir vaikams bruki. Tai tau rūpi jų sveikata? Jei susirgs, tai nieko tokio, pasveiks ir be skiepo. O jeigu ne? Nori vaiką padaryti invalidu dėl savo netikrų stabų ir idiotiškų įsitikinimų? Ir vadini save MAMA? Džiaugiuosi, kad vakcinavosi ir vaikai, ir anūkai, kad vakcinavosi trečia vakcina ir mano mama, pats vakcinuotas lengvai persirgau irgi vakcinuosiuosi trečiu. Gyvenkit, saugokit artimuosius, jei brangi jų sveikata, jei linkit gero. Ir nustokit kliedėt čipavimais, kad vakcina pakeičia genetiką ir kitu antivakseriniu mėšlu. Vakcinuokitės, gyvenkit, keliaukit po pasaulį, būkit sveiki ir laimingi.
Iš kokios psihligoninės šie durneliai?
NUŽMOGĖJIMAS!!!
Skiepykite vaikus ir pačios skiepykitės "MAMOS" . Jūs nevertos nei viena tokiu vardu MAMA vadintis, Kam jūs tarnaujate, kodėl varot save ir savo vaikus į nežinią? kai susirgs sunkiai be skiepo vaikas , tada ką kaltinsite? Savo žioplą poelgį , laiko jau tada neis atsukti atgal.
@LT pilietis O kas bus, kai nuo vakcinos prasidės problemos ir ne dabar, o po kažkiek metų? Kaip tada ištrauks ją lauk, o gal atlygins nuostolius sveikatai vakcinų gamintojai ir vakcinų propoguotojai? Kodėl slepiamos vakcinų pirkimo sutartys? Kai meluojama, manipuliuojama ir nesakoma tiesa, neprivalomam padaromos visos sąlygos, kad negali atsisakyti , tada ir netiki niekas. Savim tėvai dar rizikuoja, nes priversti, bet vaikais nieks nenori.
@Lina O koks jums skirtumas kas bus po kažkiek metų,juk jūs vargu ar besulauksit
@LT pilietis O kai numirs vaikai nuo skiepo kas atsakys, gal tu???
Super cringe
tiesiog cirkas be pinigų. Galėtų dar nušmirgeliuotų stiklo šukių pasibarstyti...
Pasididinkite nuotrauką kur kažkoks kepenis maunasi kojinę. Ar pastebėjote kokia ta kojinė nešvari ar nešviežia? Visas padas lyg nusitrynęs, lyg nešvarus... Štai kokie sveikuoliai ateina su valstiečių sąrašu į valdžią ir ko jie verti.
@Aiškiaregis Tu savo pasižiūrėk kojines liurbi,gal pilnais triusikais sėdi.
Į viršų