Prezidentė susitiks su kandidatu į vidaus reikalų ministrus

Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį susitiks su premjero teikiamu kandidatu į vidaus reikalų ministrus Tomu Žilinsku.

Po šio susitikimo prezidentė apsispręs, ar skirti T.Žilinską Vidaus reikalų ministerijos vadovu. Tuo pačiu iš pareigų turėtų būti atleistas dabartinis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

T.Žilinskas yra nepartinis, šiuo metu jis eina Vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo politikos departamento direktoriaus pareigas.

Jo kandidatūrą į vidaus reikalų ministrus premjerui pasiūlė partija „Tvarka ir teisingumas“, kuriai pagal valdančiosios koalicijos susitarimą priklauso vidaus reikalų ministro portfelis.

Kandidatas teigia vidaus reikalų sistemoje dirbantis nuo 1995-ųjų, o pačioje Vidaus reikalų ministerijoje – nuo 2003-iųjų, kai pradėjo eiti Tarptautinių ryšių ir Europos Sąjungos departamento direktoriaus pavaduotojo pareigas.

2006-2009 metais jis dirbo teisėsaugos atašė nuolatinėje atstovybėje ES, nuo 2009-ųjų dirba Viešojo saugumo politikos departamento direktoriumi.

S.Skvernelio atsistatydinimo „tvarkiečiai“ pareikalavo, kai šis pranešė, kad Seimo rinkimuose dalyvaus su neparlamentine Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Ministrus skiria ir atleidžia prezidentas premjero teikimu.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų