Prezidentė su mokiniais uždegė atminimo žvakučių Laisvės gynėjams

Prezidentė Dalia Grybauskaitė drauge su „Laisvės“ gimnazijos moksleiviais Prezidentūros languose uždegė žvakučių Laisvės gynėjams atminti.

Taip ji prisidėjo prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Pasak prezidentės, Sausio 13-oji suvienija Lietuvą.

„Labai svarbu, kad ne tik tie, kurie patys gyveno tą laikmetį, tai yra prieš 26 metus, bet ir jaunimas, ir visi mėgina paminėti tą dieną. Ir kiekvienam, kiekvienai kartai ta diena yra skirtinga ir skirtingą reikšmę turinti. Vieniems tai yra kovos už laisvę dienos, kitiems yra vilties dienos, kitiems – ateities ir būsimos Lietuvos dienos“, – penktadienį kalbėjo D.Grybauskaitė. Jos pasisakymo įrašą perdavė prezidentės spaudos tarnyba.

„Svarbiausia, kad ši diena mus jungia – ne tik savo atmintimi ir patirtimi rodo, kad Lietuva visada sugebėjo apginti savo laisvę ir niekam neleido trypti savęs. Labai džiugu, kad jaunimas supranta šios dienos reikšmę, nori būti kartu, su visais joje dalyvauti, ir, aišku, galvoja tik apie tai, kokia bus Lietuva. Svarbiausia, kad ta Lietuva bus susieta su laisvės vardu“, – teigė prezidentė.

Šiais metais prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ prisidėjo rekordinis dalyvių skaičius – daugiau kaip 1500 Lietuvos mokyklų, valstybės institucijų, įstaigų ir organizacijų, nurodo Prezidentūra. Akcijos metu nuo 8 val. languose dešimčiai minučių uždegtos vienybės ir atminties žvakutės.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų