Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
oi koks apsurdas,tai spaudoje rase kad pati partskola pabaigusi,o grauziniene negirdejau kad partineje mokykloja mokesi.
Atsiprašau, bet tai jau visiškas marazmas. Nemėgstu Darbo partijos, taip pat Graužinienės ir Paulausko, bet pirmoji yra Semo pirmininkė, o antrasis - NSGK vadovas, kurie ir taip gauna iš VSD visą slaptą informaciją - jiems tiesiog priklauso pagal užimamas pareigas.
Jei panelei Grybauskaitei jos statytinio Grinos vadovaujamas VSD pranešė, kad Darbo partija yra Rusijos "penktoji kolona" Lietuvoje, ir pažėrė atitinkamų įrodymų, tai kame reikalas? Kur prokurorų sankcijos, kur kratos, kur areštai? Kodėl ji iki šiol neuždrausta?
O jei nieko panašaus nėra, ir tiesiog kažkam kažkas atrodo, tai gal nereikia naudoti neteisėtų rinkimų kovos būdų? Darbo partija (kokia ji bebūtų) yra viena iš registruotų ir teisėtai šalyje veikiančių politinių partijų, už ją rinkimuose balsavo nemenkas procentas LT piliečių, ji įeina į valdančiąją koaliciją (apie Graužinienės ir Paulausko pareigas jau rašiau). Tai ką čia dabar sau leidžia panelė Voveruška?
Manau, kad tai - ne tik PR, tai - valstybės pamatų ardymas. Kartojasi tas pats, kas buvo su Seimo pirmininku A.Valinsku, kai prezidentė pradeda viešai žeminti PARLAMENTINĖS RESPUBLIKOS parlamento vadovą (ę).
Kita vertus, tokiais savo veiksmais Grybauskaitė tikrai bando pastumėti vieną iš valdančiųjų partijų į Rusijos glėbį, ir tokiu būdu susilpninti Lietuvos pozicijas (ypač dabartiniu įtemptu laikotarpiu).
Ir ne jai, burokevičininkei, dar kažką aiškinti apie Rusijos įtaką. Pačiai viskas ant kaktos parašyta.
GRYBA TAMPO KONVULSIJOS :)
Arba D Grybauskaitė vadovaujasi mistinėmis dvasiomis, riejasi su darbiete seimo pirmininke ,išreikškia taip savo emocijas, arba neatlieka savo prezidentinių pareigų. Kaip gali NSGK vadovas būti nepatikimas Neprigulnai Lietuvai DP žmogus?
Kad darbo partija tarnauja Rusijai aisku. Nereikia cia irodymu. Uztenka isgirsti, ka lyderiai kalba. Atrodo, kad kalbos parasytos kremliuje. Melo isperos!
''Tai yra vos ne atviras grasinimas, kad bus galima imtis tam tikrų jėgos struktūrų, nuo Generalinės prokuratūros, STT ar VSD. Tai šioje vietoje yra tam tikras požymis, kad mes dideliais žingsniais artėjame prie tvarkos, kuri yra kaimyninėje Baltarusijoje“,
Visai nupušo ta mūsų blondinė. Jei žmonės išrinko Darbo partiją į Seimą, reiškia ja pasitiki. Tai ko čia dar laužosi ta Briuselio tarnaitė?
@Baisu Taigi taip, Lietuvoje tikrai yra apie 10 procentų Putkino mylėtojų, kurie ir išsirenka trudovikus į Seimą (kitus susipirko kalėjimuose ir už bambalius), bet tai nereiškia, kad tokios partijos atstovai gali būt vadovaujančiuose valstybės postuose. Manau, kad Grybauskaitę papildoma informacija kam tarnauja Uspaskich ir co aprūpino NATO partneriai per šių dienų susitikimus.
Taigi pats Uspaskichas jau yra faktas. Jeigu zmoguje teka bandito kraujas tai nieko ir nepadarysi
Taigi pats Uspaskichas jau yra faktas. Jeigu zmoguje teka bandito kraujas tai nieko ir nepadarysi

Skaitomiausios naujienos




Į viršų