Prezidentas patvirtino naująją Vyriausybę

Publikuota 2008.12.04 13:28

kad tik vėl 2008-12-05 14:07:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
abejoju, su konservais siejama pati sėkmingiausia Mažeikių naftos privatizavimo istorija, ilgam nubloškusi juos iš veikos laiko..dabar jie vėl ateina-ryžtingi-pasitikintys   ATSAKYTI
... 2008-12-05 12:06:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
na ir kas kad patvirtino, daug įdomiau ar vyriausybė patvirtins, kad ji nauja   ATSAKYTI
pažiūrėsim 2008-12-05 11:36:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kai dugną dėsim, kad tik jo neišmuštų su savo antikrizine   ATSAKYTI
Šakės 2008-12-05 11:19:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
socdemų karalystei GELEŽINKELYJE, kur ddirba visų bent kiek įtakingesnių socdemų giminės, žmonos ir t.t.   ATSAKYTI
na ir gerai 2008-12-05 10:12:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Valinskas labai norėjo Burkšo ir gavo pirmą pamoką. Ne visur jo draugeliai praeina   ATSAKYTI
2v 2008-12-04 21:49:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
vertini pagal savo iskrypimo lygi???   ATSAKYTI
... 2008-12-04 21:44:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
vargse kultura del tokio ministro... dar vienas - profesijoj asmenybe, zinia, bet politikoj - visiska beviltiskybe...   ATSAKYTI
v 2008-12-04 21:16:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
oi atsirugs lietuvai sito iskrypelio cirkai oi atsirugs...   ATSAKYTI
artik 2008-12-04 18:35:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kogero draugas konopliovas ir nusisove neislaikes draugo v nesibaigianciu rasiniu ir apybraizu ciklo   ATSAKYTI
s 2008-12-04 18:33:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
labai idomiai cia draugas -v- viska interpretaves ir tipo isaiskines....daug faktu prapuole sitame rasinelyje!!!   ATSAKYTI
Cetas 2008-12-04 16:43:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O Aniceto mylimiausi ozka Cibe vel pabego. Tai nelaime ant Lietuvos...   ATSAKYTI
Partizanas 2008-12-04 16:36:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
URM - UŠACKAS ????????????????????NE.
AM - Kazlauskas su nelegalia statyba "Novotel" ir nuodytojais "NEO GRoup" bei Senamiesčio griovėjais iš "Constructus" ??????????????????????NE.
SAM - Algis Čaplikas ??????????????????????????NE.   ATSAKYTI
v 2008-12-04 15:51:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kai Seime prisiekinėjo nauji Seimo nariai, televizijos kameros stambiu planu pritraukė vieną iš stambiausių Lietuvos oligarchų – B.Lubį. Tarsi tėvas stebėtų savo vaikus.
Ir iš tiesų: juk 1996 metais, kai Seimo rinkimus triuškinančiai laimėjo konservatoriai ir krikščionys demokratai, Bronislovas Lubys jiems buvo tarsi tėvas. Rūpinosi finansiškai savo konservatoriais „vaikais“, o šie mainais už tokį tėvišką rūpestį pasirašė dar gražesnį memorandumą – kad privatizacijos neperžiūrinės.
Dabar gi 2008-ieji. Seimo rinkimus vėl laimėjo konservatoriai. O Bronislovo Lubio apsilankymas pirmajame Seimo posėdyje leidžia susidaryti prielaidą, jog ir vėl tarp „tėvo“ ir „vaikų“ gali būti koks nors finansinis susitarimas.
Ko Bronislovui Lubiui iki pilnos laimės trūksta dabar?
Pažiūrėkime į naujosios valdančiosios koalicijos patvirtintą Krizės įveikimo planą. Ketvirtame skyrelyje „Pinigų srautų subalansavimas“ 27 punktas yra toks: „Parduoti „Mažeikių naftos“ valstybei priklausančių akcijų likutį ir gautas lėšas panaudoti stabilizavimo fondui“.
Kaip žinia, Bronislovas Lubys 1999-aisiais buvo vienas iš tų, kuris norėjo privatizuoti „Mažeikių naftą“. Dabar gi jis turėtų galimybę įsigyti valstybei priklausančių „Mažeikių naftos“ akcijų dalį.
O dėl „Mažeikių naftos“ akcijų – net ir dėl kelių procentų – mūšiai visada vyko žūtbūtiniai.
Turbūt visi puikiai prisimena dar neseną neva nusišovusio „Status“ koncerno prezidento V.Bieliausio istoriją – kai jis, po gatvę belakstydamas visas nuogas ir išsitepęs uogiene, buvo sulaikytas ir nusiųstas pasigydyti į psichiatrijos ligoninę, o iš ten grįžęs ėmė ir nusišovė.
Lygiai taip pat keistai, kaip ir kadaise keistai nusišovė ir „Tauro“ banko valdytojas Genadijus Konopliovas.
Tiek G.Konopliovui, tiek V.Bieliauskui buvo dėl ko nusišauti.
Iš pirmojo banko buvo išplauti 17 milijonų ekiu Europos Sąjungos paramos ir dingo jo banke dirbusių buvusių KGB darbuotojų, slapta fiksavusių Genadijaus Konopliovo susitikimus su mūsų politikais, archyvas. Antrasis, „besiplaunantis“ uogienes nuo savo nuogo kūno psichiatrijos ligoninėje, pareiškė norą „Karštam komentarui“ duoti interviu apie tai, kaip yra spaudžiamas parduoti jo turimus 5 proc. „Mažeikių naftos“ akcijų.
Ir abai keistas sutapimas – pats atsiuntęs į redakciją žmogų suderinti interviu laiką, V.Bieliauskas staiga ėmė ir nusišovė.
Taigi, nusinešė „Mažeikių naftos“ paslaptį su savimi į kapus. Kaip ir buvęs „Mažeikių naftos“ valdytojas Gedeminas Kiesus...
   ATSAKYTI
v 2008-12-04 15:50:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taigi, Valdas Adamkus, tada Adamkevičius, 1944 m. pabėgo iš Lietuvos kariuomenės prieš mūšį su ginklu. Tai vadinama dezertyravimu. Tame mūšyje žuvo 200 lietuvių. Adamkus savo žygdarbius pratęsė Skuodo rajone Barstyčiuose, kur grąsindamas ginklu iš žmogaus atėmė arklį su vežimu. Arklio gal jam reikėjo sužeistiesems vežti ar šaudmenis į pozicijas? Ne. Jam reikėjo bėgti. Karo metu tai vadinama marodieriavimu. Toliau Adamkus su 4 sėbrais traukė vežimėlyje link Prūsijos. Pabėgo? Ne! Dabartiniame Pagėgių rajone rusai juos pasivijo. Areštavo. Iš penkių žmonių, kai juos rusai ištardė, dvejetas gavo po 10 metų kalėjimo ir tupėjo Sibiro konclageriuose. Likę trys sėkmingai atsidūrė Vokietijoje. Bet aišku kaip rusų šnipai. Ka jis veikė Vokietijoje? Jungtines Valstijas Adamkėlis pasiekė kaip rusų šnipas.

Fermeris gyvendamas pokario metais DP stovyklose Vokietijoje - isdave Rusijos NKVD agentams du kitus lietuvius...Buvo jie slaptai isgabenti i SSSR!..Galima tik isivaizduoti, kokiose sunkiose aplinkybese buvo Stalino - Berijos laikais nukankinti tie zmones.. Laukiau, ar Prez.Adamkus paneigs spaudoje, arba paves pries Red, Aurima Driziu byla Teismui isnagrineti... Nesulaukiau jau du metus - kazkokia jega " stipriai" Adamku laiko.Tame iakrastyje veliau buvo parasyta, kad Adamkus nuslepe savo " priesprezidentineje" deklaracijoje" JAV slaptuju tarnybu kapitonio laipsni, kaip ir pats Pocius paneige Seime, , , " Du zmones - beet panasios problemos!Vienas dirba - kitas nedirbs... Klaustukai biografijoje...Dabar - paziurekime is kitos puses - p.A.Pocius tai turejo atsisakyti VSD Vadovo posto, nes buvo KGB tik rezervininkas....O dabar Adamkus nuvyko i Amerika " savo portfelyje partvezti" i Lietuva naujo kandidato, kuris dirbo CIA!...Toks dvigubu standartu KGB ir CIA Adamkaus taikymas neatlaiko KRITIKOS.   ATSAKYTI
Nesugebės? 2008-12-04 15:08:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Naujasis Ūkio ministras irgi toleruos Energetikos departamento ,,neveiksnumą" ar tiek silpnas, kad nesugebės tam vadovauti, kad reikia kurti naują ministeriją?
   ATSAKYTI
2 2008-12-04 14:25:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
komunizmo apraiskas dabar semiam visi ir dar ilgai semsim sita sh...   ATSAKYTI
deja 2008-12-04 14:21:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kapitalizmo apraiška matosi...Kitos nuomonės negerbimas pirmiausia...   ATSAKYTI
apatiniam 2008-12-04 13:57:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
komunizmas pasibaige ir ne tik lietuvoje. gali bliauti toliau - ASILE.
   ATSAKYTI
klm 2008-12-04 13:47:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šimašius - Teisingumo ministras? :D
"Ką pasakys Šimašius ir Co bet kuriuo gyvenimo atveju, visi jau žinome mintinai. Galiu ir aš tą dainelę pagiedoti: Rinka viską sutvarkys, valstybė neturi kištis į verslo reikalus, geriausia, jei valstybė liktų tik sarginiu šunim milijonierių turtui saugoti, klaupkitės prieš užsienio investuotojus (nors po metų "suinvestuotą" gerą įmonę prives prie bankroto ir likviduos, paleisdami darbuotojus į keturias puses...), jei mažai uždirbi - pats kaltas, įsidarbink ir naktimis, o jei nepatinka važiuok į užsienį arba pasikark. Netenkina švietimo, sveikatos apsaugos, teisėsaugos padėtis? - padarykite viską mokamą komercinėmis kainomis - blizgės! Verslininkas - šventa karvė, ko nors iš jo reikalauti - nusikaltimas. Maksimos vadai kiekvienas asmeniškai kokį milijoną kartų vertesni už bet kurį mokytoją, inžinierių ar policininką."
   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų