Rašyti komentarą...
Šaunuolis prezidentas
Niekas iš Jūsų nesivakcinaves,kam tas melas!!!!!
Spjovė ant visų ir pasirinko reitingus. Nuvylė...
Šamanuju 50m.bet tokių nesąmonių gyvenime dar nebuvau mačiusi,
Kokia turėjo būti kvaila demagogija,kad kažkas būtų panašaus,kaip,c ...d,medituodama sugebu šantuoti,rengenuoti,sustabdyti lygas,sugebu nustatyti,gydyti,pašalinti bet kokias kliutis savo kelyje...pašalink seimą,kam Tau,jei durniuoja...paėmus pasamonę padarau daug stebuklų...patikrink
Puiku ponas prezidente,parodykit ka galite,būkit teisingas,jūms stiprybės,ir kantrybės,
ir be paaiškinimo ,kad pagrindinis argumentas-reitingai...
Argumentai kad tu kartus moket uz testa
Argumentai kad tu kartus moket uz testa
@tai aišku Vaidas
kokie argumentai,re
Jeigu tokia kalba skeltu pradzioje viso sito s tai butu daugiau pasiskiepyjusiu
Tai prezidentas už tai kad nesiskiepytų
@Tikrai dar kilo abejonių
Kaip didinti banko savininkų turtą, patart mokėjo gerai (bankiniai įkainiai Lietuvoje vieni didžiausių pasaulyje) ir nusprendė, kad galįs į kairę ir dešinę dalint valstybės lėšas, prie kurių padidinimo prisidėjo du trupiniu ir spirą. Ir pasivaikščiojimas į antivakserių restoraną nebuvo atsitiktinis, signalas antivakseriams" aš su jumis. Sveikimu, ponai antivakseriai, šaunu, tik klausimėlis, ar naujas mirtis dalinsitės su prezidentu ar nurašysit Dulkiui?
@Algis Algi, jei esi vakseris, skubiai kreipkis pagalbos, medicininės psichiatro ir skubios. Manau net į ligoninę tave priims.Tavo psichologinė būsena ant ribos ir greitai gali pratrūkti - arba susileisi dar dešimt vakcinos dozių, arba iš pasiutimo nugrauši aukštos įtampos laidus. Taip kad gelbėk save , kuo greičiau.
@Algis Dulkys ir visa jo kompanija įvede galimybių platinti pasus atsakingi. Ispanijos Konstitucinis Teismas jau pripažino, kad ju regione bandomas įvesti platinimo pasas yra antikonstitucinis, ir vienas iš argumentų buvo, jog jie gali paskatinti plitimą, kas ir įvyko pas mus. Visi eksperimentinių preparatų reklamuotojai atsakingi už tai, jog jų brukami preperatai neveiksmingi, kasdien praneša ir apie mirusius paskiepintus. O kur dar šių preparatų pašaliniai poveikiai, kurie dabar tiriami ant jūsų, jau nekalbant apie ilgalaikius, kas žino kas nutiks su paskiepintais kelių metų bėgyje.
Į viršų