Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ožio kumele vis ieško slieku ant asfalto...-- ESTAI jau 12 metu turi ta internetini balsavima ir nebijo jokiu "saugumo ir technologiniu iššukiu" ir švietimas pas juos aukstumoje. Jei oziniai turetu nors kiek smegenu kopijuotu nuo ju...- ir pripažintu savo visiška neigaluma, ar piktybiška kenkima LIETUVAI.
Pagrindine nediegimo internetinio balsavimo, -- ozyno baime , kad padides rinkeju- balsuotoju skaicius.
-Tada jiems bus xana...
@Smarve Labai daug tiesos yra tamstos mintyse, tikrai labai daug.
@Smarve Smarve pas Tave ir galvoje. Šį karta PIŠ visiškai teisi,pasakysiu daugiau-100% saugumo elekt.erdveje nebus NEKADA. Estai stabdžiai turbut nespeja iki balsavimo pabaigos sulaužyti sistemos užtat VIENINTELIAI visame pasaulyje turi e.balsavimą. Dalynai(invalidai ir užsienis turi JAV), o Anglija jau atsisako(irgi tik dalinai turėjo). Tai čia nėr ka svajuoti papirkinetojams ir hakeriams.
Tas tai taip, saugumas yra labai svarbus, bet kokiomis saugumo sienomis sugeba apsitverti bankai ir Estijos rinkėjai, kodėl saugumo galimybių patirties nesimokama iš jų, o metama kaip į balą 80000 eurų už tai, kas ir čigono arkliui aišku. Štai kur pensijų didinimo, ir gynybos fondo finansavimo lobynai ir eldoradai.
Nesaugu statyti,griauti,vėl statyti,vėl griauti,vėl statyti Nacionalinį Stadioną !
Maskva neleidžia įvesti internetinio balsavimo, be to aktyvūs nebeišrinktų konservatorių į EP.
@va O tau maskvos norisi ? Sienos neuzdarytos.Vaziuok.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų