Premjeras: sprendimą dėl pasitraukimo iš pareigų priimsiu

Lietuvos socialdemokratų partijos būstinėje partijos nariai nebelaukė galutinių rezultatų ir tyliai išsiskirstė dar prieš atvykstant premjerui. Atvykęs Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius kalbėjo apie padarytas klaidas ir tolimesnius sprendimus.

„Mano pozicija buvo išsakyta ryte, manau, kad 70 proc. turėtume būti opozija ir 30 proc. palikti spręsti partijai. <..>. Kadangi visuomenės išsakytas pasitikėjimas partija labai žemas <..>, tai aš tikiuosi mes neturim tokio tvirto mandato formuoti valdančiąją daugumą ir koaliciją. Bet nesakom, tikriausiai, kad nesikalbėsim ir būsim užsispyrę.

Karbauskis yra išsakęs tam tikras mintis, kad lauks atsakymų ir reakcijų, jeigu kitos partijos derėsis. Jis yra sudaręs dvi derybų grupes, viena derisi su konservatoriais, kita su mūsų partija“, - teigė premjeras.

Pasigirdus kalboms, kad partijos nariai ragina greičiau trauktis pirmininką iš pareigų, A. Butkevičius teigė lauksiantis visos partijos nuomonės.

Vis dėlto jis turi keletą variantų, kas galėtų stoti prie partijos vairo. Jis neatmetė nei jaunų, nei patyrusių politikų kandidatūrų. Visgi, jis įvardijo tris jau minėtus ankstesniame suvažiavime: tai a. a. Juras Požela, Gintautas Paluckas ir Mindaugas Sinkevičius.

REKLAMA

Po nepasisekimo ir antrame rinkimų ture, premjeras neišvengė klausimo apie savo pasitraukimą.

„Aišku, šitą sprendimą aš priimsiu ir apie jį informuosiu vėliau“, - atskleidė A. Butkevičius.

Visuomenė jau žino apie „valstiečių“ garsiai skelbiamą ir propaguojamą blaivybę, kaip elgtis žmonėms dėl atsargų kaupimo, premjeras pasidalijo patarimu.

„Manau, kaupti atsargas reikia“, - atviravo jis. Visgi, pats to sakė nedarys, nes „labai retai vartoja“.


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2016-10-24 08:23:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar socdemų valdininkų nusikaltimus reik vadinti klaidomis? Sąrašinis giedorėlis, kečiantis nuomonę 2kartus į dieną...?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų