Premjeras Gediminas Kirkilas, penktadienį įteikęs prezidentui Valdui Adamkui aplinkos ministro atsistatydinimo pareiškimą, teigė, jog prezidentas nori, kad Vyriausybė dirbtų stabiliai, suprasdama visą situaciją ir atsakomybę už valstybės reikalus.

G.Kirkilas po susitikimo su prezidentu žurnalistams tvirtino, kad kandidatas į aplinkos ministro postą dar nėra žinomas, tačiau patikino, kad šis postas atiteks socialliberalams, jei pavyks susitarti dėl jų dalyvavimo ar paramos valdančiajai koalicijai.

Pasak G.Kirkilo, derybos su socialliberalais "esmingai sutarimo link nepajudėjo", tačiau,
anot jo, konsultacijos vyksta, penktadienį jos bus tęsiamos, o kol kas laikinai ministro pareigas eis atsistatydinęs Arūnas Kundrotas.

Nors koalicinėje mažumos Vyriausybėje aplinkos ministro postas priklauso socialdemokratams, jis už paramą valdančiajai mažumai arba prisijungimą prie jos sudarant daugumą yra siūlomas socialliberalams.

Vyriausybės vadovas sakė aptaręs su V.Adamkumi, kokie reikalavimai bus keliami naujajam aplinkos ministrui.

"Ministro keitimas tam tikras iššūkis. (...) Jis aišku turėtų suprasti visą atsakomybę už tai, kas saugoma Lietuvoje, už jos gamtos turtus, už statybų, detaliųjų ir kitokių planų. Na ir aišku, už aplinkos apsaugos Europos Sąjungos struktūrinės paramos įsisavinimą", - sakė G.Kirkilas.

REKLAMA

Priminsime, kad ministrus skiria ir atleidžia prezidentas premjero teikimu.

Ieškoti naujo Aplinkos ministerijos vadovo prireikė po to, kai pirmadienį ligtol šiai institucijai vadovavęs socialdemokratas A.Kundrotas pareiškė paliekantis ministro postą. Įteikdamas atsistatydinimo pareiškimą premjerui A.Kundrotas teigė nematąs tolesnių darbo perspektyvų, opozicijai jį puolant.


Rašyti komentarą...
p
patikslinimas
2008-01-11 12:30:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stabiliai blogai (kaip buvo ir yra), ar stabiliai gerai (kaip niekad nebus)?
Atsakyti
0

N
NA
2008-01-11 12:34:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir...šilta valdiška ministro kėdelė...Prišiukšlinai,nusispjovei ir išeini,be revizijos be atsiskaitymo.Tegul dabar draugas valo ir tvarkosi...Kas tie priesaikos žodžiai...A?
Atsakyti
0

b
burito
2008-01-11 13:46:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
o salies visuomene nori,kad ji dirbtu radikaliai,krasto zmonems,o ne 10%homobaksiniu.Del mister President-as ir noreciau,kad man skurdziai nedrumstu poilsio Akapulke-amzinai susale,neede ir neissimaude pajury.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų