Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Musu salyje isties vien tik vagystes, politiniai verslai, lėšų švaistymas, kas uz ka balsavo, nebalsavo, kas prisimelavo, kas i prokuroru akirati pateko, kas apvogtas buvo. Vien pilstymai is tuščio i kiaura. O kas is to? Jokiu sprendimu, jokio rezultato, tik skurdas ir skolos dideja. Nei tvarkos, nei teisingumo. Bus mums kaip graikams. Greiciau butu rinkimai, gal bent tada turetume galimybe sita klaida istaisyti ir isrinkti pagaliau tvarkiecius i valdzia. Neabejoju, kad situacija pasikeistu.
O ką visą laiką darė konservatorių valdžia? Juk jie tik ir gydė Lietuvą skolomis ir išmokų mažinimu biedniokams!
Dabar pateiktas projektas, daugelio parlamentarų nuomone, panašus į aritmetikos neišmanančio mokinuko pateiktą skaičių kratinį - KAI TIEK PRIDIRBTA LIETUVOS ŪKIUI, JAU GALI IR DISERATCIJĄ RAŠYT, NIEKS NEGELBĖS
kubilius tik žino kaip didinti mokesčius ir mažinti atlyginimus, tegul pabando pragyventi iš 800,Lietuvos žmonėms ir taip jau sunku, didžioji dalis gyvena žemiau skurdo ribos... nejaugi valdžia to dar nemato ???
Mažinti atlyginimus, mažinti pensijas, didinti mokesčius ir t.t. Geriau galvokit kaip naujas darbo vietas sukurti, kaip padėti verslui atsigauti.
Konservatorių reitingai krito dėka premjero Kubiliaus vadovavimo .
Konservatorių reitingai krito dėka premjero Kubiliaus vadovavimo .
Tik galvodama kiek ir iš ko nukirpti bei pasiskolinti, bet negalvodama apie geresnių sąlygų dirbti ir užsidirbti valstybėje sudarymą, šiandieninė valdžia užsiima skurdinimo politika.
Reikia apmokestinti tik konservatorių šešėlines pajamas, ir nereikės skolintis.
Bekemšant biudžeto skyles Kubiliui reikėtų pasidomėti, kaip ir iš ko gyvena Lietuvos žmonės. Ar įmanoma iš minimalios algos sumokėti mokesčius ir išlaikyti šeimą?
Bekemšant biudžeto skyles Kubiliui reikėtų pasidomėti, kaip ir iš ko gyvena Lietuvos žmonės. Ar įmanoma iš minimalios algos sumokėti mokesčius ir išlaikyti šeimą?
o kodel tokiu nesodina i kalejimus- tikrai dirbtu kitaip.
outas tas musu premjieras,jis gi nieko nedaro nes nieko nesugeba tik skolintis sugeba klapciaudamas bankams.apgailetinas-turbut nera visame pasaulyje tokio "gudraus" premjiero.jai nesugebi nedirbk-kodel turi kenteti zmones del jusu neismones-kodel???apgaietinas musu premjieras net liezuvis neapsivercia ji premjieru vadinti.jau prisiskolino nesveikom palukanom kaip tuo tarpu visi europieciai kuriems sunku kreipiasi i valiutu fonda.uzsispyres kurmis.
Kubiliaus kalbos pasiekė apogėjų. Ar taip elgtis jam pataria gausybė patarėjų? Manau, kad Kubilius jau priėjo liepto galą. Jis jau nieko nebesprendžia. Jo kalbomis ir fantastiniais planais gali patikėti tik konservatoriai. TVARKIEČIAI, imkitės priemonių atstatydinti netikusį Premjerą. Jis nuves Lietuvą į tikrą pražūtį.
Premjeras A.Kubilius grasina skolintis dar brangiau