Rašyti komentarą...
Aš tai norėčiau alhogolio paragaut, dėl,,rydienos,,
Maximai pagarba? Tai vakar neblogai baliavojai turbūt, ar šiaip tave nuolat kamuoja patrijoto skiepas?
O man nepatinka, kad galima ragaut. Išskyrus, pvz. riešutus, nes reikia įsitikinti, kad neatsiduoda pelėsiu. Bet ragaut saldainius tai vagystė. Man nepatinka, kai nusiperki saldainių ir randi tarp jų tuščių pakuočių.
Pagarba Maximai, geda Iki ir Rimi. Daugiau i siuos prekybos centrus stengsiuos neit. Negerbia pirkeju, negerbsiu ir ju. Keista, kad Lidl nepaklause. Neissamus straipsnis.
@Rimas na,as asmeniskai maciau ta "pagarba" Maximoj,kai pardaveja uzsupuole vaika kai jis riesuta i burna isidejo,o jis buvo ne vienas,su mama,tai teko abiems.Taip,kad nereikia cia kalbeti viena,o daryti kita.Pabandykit kada paprasyti salotu ar pyrago paragaut,tada pamatysit kokia garbinga Maxima.Aisku,gal dar prilauso ir nuo pardavejos,bet siaip tai tik per TV teko matyti ir girdeti,kad galima ragaut,o parduotuvej,deja,visiskai kitaip.
@Rimas Tai, kad kiti pirkėjai ragauja saujomis. Arba sūrelius išsivynioja ir "ragauja". Tokius reikia vadinti tikrais vardais - vagys.
@Rimas lidl nieko neparašė, nes pas juos nėra tokiu prekystalių kaip maximoje ar iki kur gali pirkti. lidle viskas supakuota beveik.:)
Kelsiuos jau, reiks eit į ikinę, gal vėdarų bus. Tiesa o alaus negalėsiu paragaut?
Į viršų