Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Prieš gerus metus aiškino visokie ekspertai, kad nato yra garantas ir mūsų nepuls. O dabar kitaip pragydo. Jau pasirodo ir puls, patiems reikės kariauti, tai dar ne faktas, kad 5 straipsnis suveiks. Sudie svajoklių iliuzijoms ir sveiki atvykę į realybę..
Pirmiausia piliečiai turi gerbti ir pasitikėti savo išrinkta valdžia,kuri šiuo metu tik gasdina,kuria visuomenę piktinančius įstatymus,visiškai nesirūpina civiline sauga,išpardavė buvusias slėptuves ir t
t.
Baikit gazdint zmones tuo karu,valdzia tiesiog nori to karo ypac Lanzbergis,o zurnaliugos kaifuoja.
@Petre Nesuprantu, kodel žmones depresuoja, jei reikia pasiruosti, blogesniam atvejui, jei rusai neuzpuls bus puiku, jeigu uzpuls žmonės turi žinoti ka daryti
Atiduokit rusams Landsbergį- ir karo neb
Atiduokit rusams Landsbergį- ir karo neb
@Petre Patarimas
šalių santykis 1:60 ir jie galvoja kariauti. Rusiškas mėsos šturmas mus per 1 sav kepurėm užmėtys
@Durdomas Tau tai tikrai kariaut nereikės, paleis vidurius ir bėgsi taškydamasis šūdais...
Publikai siūlyčiau pagaliau atsibusti ir atsipeikėti galų gale ir nustoti neigti tai kas akivaizdu: turime pašonėje banditą kuris vis naglėja ir gero iš jo nelauk, jusų bereikšmiai komentarai apie šaukštus tik parodo siaurą konteksto suvokimą. Pasiskitykit iš naujo istorijos vadovėlius apie praėjusius karus gal pagaliau užsideks lemputė. Mes jau vėluojam su pasiruošimu jau antri metai.
@Modestas Pašol nx, priedurni
@Romas Kas tau išgama neaišku?
@Romas Eisi ir kariausi kaip didelis ir nepasišakosi. Karo meto įstatymai griežti, arba vykdai įsakymą, arba ...
@Modestas nakui,istorike tu
@Modestas Tai tu ir ruoškis ko delsi?esi matomai visai nukrioses ir tau laikas keliauti,o mano vaikai , anūkai nori ir turi gyventi, ir nekisk savo debilisku patarimų.
Eisi ir kariausi vafli
Na, ar karas bus, ar mus puls, tik putleris žino, čia pagal jo nuotaiką. Bet pas mus jau tuo metu auksiniai tankai važinės :)
@Palaukite Putinas ne toks kvailas, kad teptusi šudu rankas
@Va taip Tas šūdas tikriausiai tu,
Šaukštai, tai dabar auksiniai tankai bus :)
@Tai buvo Auksiniai Tikrai taip
Turi padėti. O valdžia girdėjau slėptuves tik sau ruošia, valdininkams. O kur slėptuvės piliečiams, kas parodo kur bėgti oro pavojaus metu? Niekas. Svarbu sau pasiruoš, o piliečiai...ai, kitų pridarysim po karo. Svarbu piliečiai padėtų, nesavanaudiški būtų. Štai tokią politiką šiandien matau.
@Nesavanaudiškai žmonės visa valdžia prieš karo pradžią pateps slides
@Nesvaik Jau dabar pusę ispanijos butų išsipirko.nes jau dabar ruošiasi trauktis į vakarus.ar kam nors rūpi žmonės
Žada vaikinus siust į Ukrainą kariauti todėl. Isbegios visi į užsienį jaunuoliai,

Skaitomiausios naujienos




Į viršų