Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Už alkoholį baisesnio ir labiau gyvenimus griaunančio narkotiko nėra. Jei vis daugiau žmonių renkasi mažiau žalingus narkotikus atsipalaidavimui, tai didelis laimėjimas visai lietuvai.
Tiek prirasyta ir vel pakartota. Tfu. O Vilniu nakti pasirodo valdo užsienietis pederastas.
Baisiausia, kad bute virš manęs gyvena " pardavėja šitokių kvaišalų" , o butas priklauso jos giminaitei - teisininkei , kuri šiuo metu daro įspūdingą karjerą Briu-sel tarptautinių nusikalt.valdyme! Kai pranešiau , kad jūsų bute " žolė" rūksta kasdien, atsakymas buvo " problemų neturiu su nuomininke". Tai buvo " stogo" atsakymas?
Iškrypėlių irdegradų miestas
Xanaxiukas ir diazepam'as į trasą chėbrytę, patūūsinammmmmm
@MyliuNarkotikus Teko lorazepam su alko pamixint - rojus. Xanax tas pats ane?
@MyliuNarkotikus Kodeinas (sirupas nuo kosulio) su sprite irgi zjbs, jame daug opiatu, tai kaip hera tik geriama ir krc nudziovina visiskai, paliubomu zombini, bet zjbs. O is raminamuju tai Relanium su Clonazepamu dar pofik visai, bet gatvej shudas, turi eit pas psichiatra ir pasakyt, kad sunku miegot ir tada israso kaifo per akis
Lankausi klubuose karts nuo karto jau daug metų. Neatsimenu laikotarpio kada ten blaivininkai rinkdavosi. Ankščiau narkašindavosi alkoholiu, dabar populiaresni kiti narkotikai. Bet tai ir yra vieta svaigintis ir pasilinksminti, ne ofisas visgi, kur čia problema?
@Hmm. Problema tavo tuščioje galvoje ,tiksliau gluosniagalvėje!
Kaip matom is kaikuriu komentaru
Kaip matom is kaikuriu komentaru
Buki zmogeliai zoles nuo cheminio sudo neskiria ir kaltina politikus, net nesuprasdami uz ka XD
@Kaip matom is kaikuriu komentaru jei trukdo žolėlės, tai 99% tikimybė, kad alkoholikas arba chemijos vartotojas, 1% kad šiaip trenktas. Neverta kreipt dėmesio
@Kaip matom is kaikuriu komentaru Kiek kartu savo vaikus mūši per diena, narkaša?
@Idomu Vaikai puikiai mokosi, turiu puikia zmona ir nuostabu darba debile tu!
Lietuviai, ar dar turite savigarbos ar ne? Ar Jums bus gėda ar ne, jeigu gyvensite LGBTQ ideologijos valstybėje? Jeigu nenorite turėti tokios gėdos- gyventi LGBTQ ideologijos valstybėje, tai aktyviai rašykite protesto el. laiškus visiems Seimo nariams, kad jie nepriimtų Civilinės sąjungos įstatymo ir reikalaukite Tautos referendumo dėl Civilinės sąjungos įstatymo!
Ačiū vergai
Tai už tokią realybę ir barus kovoja Armonaitė Morgana,Pakarklytė ,Šimašius ,Dabrawolska su Laisvės partija kurių rinkėjai baruose.
@Nn Nusišneki! (ir ne pirmas kartas, aiškus esi jau)
Gerai, kai armonautas dvesia
Gerai, kai armonautas dvesia
@Pize kaip tu Pisk nakui narkomane. Ciulp bybi.
@Gerai, kai armonautas dvesia
Apsiciulpeli!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų