Rašyti komentarą...
viena glusa vadovauja kiti is baudu givena
Kaip baudas imsit jeigu kaukių nebereiks?
Labai noreciau kad valstybeje(jei tokia esam)veiktu istatymai ir zmones pradetu duoti i teismus visus kurie atsakingi uz visas nesavalaikes mirtis,bankrotus,neteisetas baudas,savizudybes,smurtus ,biudzeto isvogima ,valstybes naikinima,mokslo ir gydymo sunaikinima ir tt tt.Valstybeje turi veikti istatymai ir gauja asmenu negali savivaliauti nebaudziami.Milijonai gyvenimu negali buti zlugdomi keliolikos neadekvaciu padaru.
Debilai jus debilai, jei vienoj savivaldybej serga ir kitoj serga, tai koks tolkas ribot judejima? Tie sunys tik baudom rinkt skirti... supuvus valstybe
@Neprivaloma pats tu supuves suo
Nesuprantu kam tusčiai mėtytis pažadais,kai nuspręsit ir paskelbkit.
Pritems kiek reikės. Kaip gali susirgt globos namuose, juk ten jau paskiepyti.Tada turi tiesą pasakyt, kad vakcinos neveiksmingos.Jau mokyklose skiepijama, o ten tai pirmiau skiepijo.Kodėl to nekomentuoja.Kaip SAM gali darbuotojsi sirgt?Vadinasi nesilaiko atstumų, nesidezinfekuoja.
Nu kiekviena pirmadieni ta pati girdim..
nu nors kitaip kvailinkit menkystos jums viskas grys..
uzpi ssot amzinai ,greiciau atlaisvinkit, sunys pasmirde
Padaryta žala valstybės, milžiniška.Pradinukai -be raščiai,mokiniai egzaminų ne laikys ,nes ir padaryti bukapročiais -nuotolinio dėka.Žmonės įkalinti kaip kalėjime,tik tie aprūpinti,o šitie įkalinti ,badauja,skursta.Mokėjo koronos pinigėlius ir tuos atėmė?Medicina ne prieinama,dar bus didesnė žala,praeis metai,kiek bus sunkių ligonių,kuriems jau niekas ne galės padėti?Kaip gali vadovauti sena merga.Vaikų ne gimdžius-neturi jokio meilės jausmo.Pusiau akla,pusiau be smegenų-NEGALI-labai gerai Unikauskas pasakė.Tai paaiškinkite,kam reikalinga tokia Valdžia ?Kuri savo rankomis žudo.
Baisu galvoti,baisu gyventi,ne suvokiama iki ko nusirito.
.
Pagal virusą gyvenam ,,Raudonoj zonoj,, , o zona yra zona. Manau kad malonės iš šio rėžimo tikėtis neverta. Rėžimas manau tyčiojasi iš Lietuvos Konstitucijos ir jos piliečių
Į viršų