Rašyti komentarą...
Tokia valdžia kenkia geriau už visus priešus kartu sudėtus...taip sunaikinti šalį per trisdešimt metų...
Kalnai kelmuoti , pakalnės nuplikę , babkės į Vilnių ir Šveicarikę . Plojimai GENDERSUI GENTVILUI .
Kai valstybei svarbiau pelnas, o ne mišk
Kai valstybei svarbiau pelnas, o ne mišk
Paskutiniais metais matyti nesuvokiamos valstybės pastangos kirsti valstybinį mišką ir pasipinigauti dideliu mąstu. Kai savo ūkinius miškus kerta privatininkai- tai suprantama, nes jie tą mišką tokiu tikslu ir augina, ir vėl atsodina, atželdina. Tačiau valstybiniai miškai turi iš esmės, kitokią paskirtį- tai visos visuomenės sveikatos ir poilsio zonos, Miško gyvūnų namai, todėl valstybei nederėtų to pamiršti, o ne skubėti rungtyniauti su privačių miškų savininkais, stengiantis valstybine mediena užtvindyti rinką ir nuskusti Žemės galvą plikiai. Kaip bežiūrėsi- daugiausiai yra valstybei priklausančių miškų. Gal valstybė ne iš tų sričių ir ne tais keliais stengiasi gauti daugiau pajamų, kad padidintų tūkstančiais merų, o ir kitų valdininkų algas?
Tokia lentpjuve kaip Storaenso yra pazystamu darbuotoju tai skaiciuoja kad kasdien minimumas po 6ha misko supjaunama vien tiktais ju lentpjuveje o kiek dar tu lentpjuviu ant lietuvos kurios slepe kokescius dirba seselyje..... skaičiai baisus....
Problema tame, kad valdžia vadovaujasi skaičiukais kurie dažniausiai atsilieka nuo realybės. O skaičiukus visada sau į naudą pasidaro.
@Pilietis Ūkiniai Miškasiir yra tam skirti, kad suaugę, subrendę būtų nukirsti, nes vėliau seni mediai ima pūti, sirgti, kitus medžius užkrėsdami. Todėl Miškas turi būti prižiūrimas ir laiku kertamas. Privačius ūkinius miškus savininkai ir augina tik ūkinėms reikmėms , medienai. Nukirtę- atsodina ir atželdina ir vėl toje vietoje auga Miškas. Tačiau problema yra ne tai, kad Miškai kertami, o esmė yra ta, kad VALSTYBINIAI MIŠKAI YRA KERTAMI. Valstybiniai miškai turi skirtingą paskirtį, todėl net ir brandus Miškas neturėtų būti beatodairiškai kertamas, nes gyvūnai yra valstybės nuosavybė- ne privatininko. Todėl valstybė, kaip atsakingas asmuo privalo pasirūpinti, kad jai nuosavybės teise priklausantys gyvūnai gyventų valstybiniuose miškuose, kad valstybiniai miškai nebūtų naikinami, kertami. Būtent valstybiniai miškai yra visos visuomenės sveikatos, poilsio garantai, todėl ir dėl šių priežasčių valstybė negali lygiuostis su privačių miškų savininkų ūkine veikla ir negali norėti viena užtvindyti medienos rinką iškirstais valstybiniais miškais. Valstybė nėra ir negali būti ūkinis subjektas, siekiantis gauti tik pelną . Todėl, kai kertami privatūs miškai - yra normali, tačiau kai valstybė masiškai kerta valstybinius miškus - kyla rikta pavojus ne tik augmenijai ir gyvūnijai, bet ir žmonėms, jų ateinančioms kartoms.
milijonus metų ošė čion miškai. Su visom kinivarpom ir tipografais - žaliavo girios ir vešėjo, o miškininkai (tie tikrieji, ne dabartiniai) pgrįstai didžiavosi, išsaugoję Tėvynės miškus. Kol nepridygo fabrikų, kurie labiau savo miškus mylinčios šalims tiekia lietuviškos medienos produkciją. O mums palieka šabakštynais virtusias plynų kirtimų biržes, katras valdininkai , išpūtę žandus, priskaičiuoja prie miškų plotų, ramindami lengvatikius, kad šalies miškingumas nemažėja. Koktu, ką padaro žmonių, prsibrukusių valdžion godumas...
Jau pats laikas fašistus mezti į kalėjimą iki gyvos galvos
Žaliasis kursas tik durnialiams ....
Kenkėjai, puolantys Lietuvos miškus yra smulkmena prieš tuos, kurie dabar įsikūrę Aplinkos ministerijoje. Pagal gentvilliberastus, ekologija iš kart pasitaisys, kai miškai taps Baranausko "Anykščių šilelio" alegorija, o kuro akcizai bus kosminiai. Ką darom, ar kertam be proto miškus, ar per rinkimus "kertam" šitą gaivalą, užėmusį Valdžią mūsų kvailų balsavimų dėka?
@AA Tikrai kirsim tą gaivalą. Nepamirškit kiek dar Nato poligonams iškirs - tą kas nors skaičiavo?
Vyksta žmonijos naikinimas . Fiureris dabar yra Svabas iš kurio fasistai gauna nurodymus kaip žudyti žmones

Skaitomiausios naujienos
Į viršų