Prabilo Ramūno Karbauskio žmona: viskas yra gerai

Ispanijoje gyvenanti ir dirbanti, šalia vyno Ramūno Karbauskio nesirodanti jo žmona Lina Karbauskienė nutraukė tylą. Moteris davė interviu žurnalui „Žmonės“ ir papasakojo, kad jos vyras, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis R. Karbauskis, gyvena du atskirus gyvenimus ir kad jų šeima yra stipri.

Situaciją Lietuvoje stebinti moteris tvirtina, kad jų šeimai „viskas yra gerai“.

Prakalbusi apie skandalą dėl vyro ir buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės, L. Karbauskienė pirmiausiai pasidžiaugė, kad politikas gina ir saugo savo šeimą. Paklausta apie G. kildišienę, su kuria peršamas jos vyras, moteris atsakė į apkalbas nekreipianti dėmesio, o Gretos visiškai nepažįstanti.

tv3.lt primena, kad šią savaitę valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis pripažino nuo pat pradžių žinojęs apie jo valdomo „Agrokoncerno“ sudarytą automobilio išperkamosios nuomos sutartį su buvusios parlamentarės Gretos Kildišienės mama. Jis patvirtino ir padėjęs sudaryti šią sutartį.

G.Kildišienė po kilusio ažiotažo dėl mamos nuomojamo ir jos naudojamo visureigio „Range Rover“ atsisakė LŽVS vicepirmininkės pareigų bei Seimo nario mandato. Automobilis pagal išperkamosios nuomos sutartį nuomotas iš R.Karbauskiui priklausančio „Agrokoncerno“.

R.Karbauskis anksčiau teigė, kad automobilių nuoma yra įprasta praktika ir kad tokių sutarčių „Agrokoncernas“ turi šimtus. Lietuvos bankas informavo, kad koncernas bankui pateikė duomenis tik apie vienintelę tokią sutartį.


Rašyti komentarą...
i
ir vėl
2017-02-08 23:07:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
negi į žurnalistus šiais laikais eina vieni lūzeriai, jei nei rašyti, nei teksto suvokti nesugeba?
Štai šiandien rašo, kad Karbauskio žmona šalia vyno nesirodanti...pala pala, galvoju, nieko čia blogo. O toliau vėl kišamos nesąmonės (galite lengvai pasitikrinti) : Karbauskis, kalbėdamas apie lizingo sutartis, pareiškė, kad versle tai įprasta , tokių faktų tūkstančiai. Propagandistas , vietoj to, kad prisimintų Butkevičių, Kreivį, Kubilių, matyt, dėl paskutinės sklerozės stadijos, vėl prisimena tik Karbauskį ir Agrokoncerną. Užuojauta žurnalistui ir linkiu susirūpinti neadekvačia propagandistų sveikata
Atsakyti
-1

P
Petras
2017-02-09 09:44:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei viena davatkėlė kiaurai nepermato šeimos reikalų ir kas dedasi po vyro ir moters paklode... Greičiausiai tai šeimai naudingiau Ispanijoj gyventi ir verstis negu Lietuvoj. Žuvis ieško kur giliau, žmogus ieško kur geriau.
Atsakyti
0

a
antanas
2017-02-08 22:44:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar simtai tokiu sutarciu ar 1 kaip bankas sako
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų