Rašyti komentarą...
O pasaulis ir toliau abejingas,jei priima ruskius dainuoti, sportuoti ir kitas organizacijas ir aiškina apie gerus rusus.Banditai užsidangsto šimto metų senumo klasikais ir pasaulis jais tiki.Nes tie ruskiai,kurie žudo ir vagia unitazus ir net nežinos kas tie jų klasikai.Kol karas nebaigtas vyti iš visur ruskius,tegu varo prie Kremliaus sienos ir ten dėjuoja.
Žmonės bijo Rusijos, bet alus pavojingesnis.
Deprotuot snipus, antivalstybine veikla uzsiimancia vata, kurie savo vatinius kliedesius demokratija, zodzio laisve ir kitais ju nevertais zodziais vadina. Dėl visko kalti tik vatnikai. Vatnikas - toks padaras be tevynės, garbės, kad ir kur begyventų vis tiek šaukiasi tų iškrypusių vatinių vertybių. Vatnikas būtinai gyvena ES, Nato šalyje, Amerikoje ir tose šalyse kelia neramumus, eina į protestus prieš valdžią, ragina ją nuversti, buriasi į tokių pat degradų būrį ir dalyvauja visuose įmanomuose antivalstybinėse veiklose, sedi kitokių vertybių šalyse, bet juose reikalauja vatinių sovietinių vertybių. Tokie šlovina ruzija, nes ji dvasinga, tobula, sąžininga ir kitokia -inga, bet jokiais būdais nesineždina į ta savo išsvajotąją ir nuostabią ru. Parazituoja ES šalyse, kaip erkės, šaukiasi bunkerinio degenerato ir ES šalyse nori rusiškų paniatkių, bei valdymo, į civilizuotas šalis kviečiasi ru, vietoje to, kad patys išvyktų į savo svajonių šalį ir ten garbintų tą teroristą, galėtų laisvai puoštis ta Z žopos raide, koloradkėm. ES šalys skirtos civilizuotiems žmonėms, o ne vatiniams zombiams, kurie nori teroristų valdymo. Visus vatas deportuoti į jų ta ligonių šalį ir tegu ten degraduoja. Nėra didesnių iškrypelių už vatnikus, kurie gyvena šalyse, kurių nekenčia, joms kenkia, žiūri tas vatines melo žinias, mato aplink nacius, satanistus, biocheminius ES sukurtus uodus ir kitus tos ligotos šalies paskleistus kliedesius.
ruzija ligota šalis vien pagal tai, kad jei rusas myli savo ru, šlovina savo šalį, tai jis patriotas, dvasingas ir tobulas. Bet jei ES pilietis šlovina savo šalį, kurioje gyvena, tai jis ruzams tampa naciku, satanistu ir dar bala žino kuo. Jie ligoniai, ne vieta orkams normaliose ES šalyse. Žmonės nori taikos ir ramybės, laisvai gyventi, bet kai yra tokia šyza kaimynė visoms jų kamyninėms šalims nėra ramybės.
KGB majoras V.Putinas nebuvo joks žvalgybininkas. Jį KGB aukštosios mokyklos vadovai, kaip vieną blogiausių absolventų, paskyrė dirbti į Drezdeną VDR-SSSR draugystės namų direktoriumi. Jam, kaip gerai kalbančiam vokiškai, buvo patikėtos tarpininko tarp KGB ir VDR STASI pareigos. Jo buvusių bendradarbių liudijimu realiai jis ten užsiėmė vokiškos radiotechnikos gabenimu (spekuliacija) į Sovietų Sąjungą. Štai toks jis buvo žvalgybininkas.
juoduju kgbistu didziauses ginklas -stiprus melas ,bauginimas blefas visaislaikais buvo
Ka reiskia KKB,BBC,LNK,CNN,FTB ir tt...
Poligrafu patikrinus Naisių sektos narius, paaiškėtų, kad burliokų saugumui nedirba tik keli traktoriai ir "sėjalkos" :D
@Vasileuskas žodžių įdomių prisigaudęs, tik nežinai kur ir kada juos panaudoti. Kažin, jei nuvedus tave prie traktoriaus ir sejalkos, ar pasakytum kas yra kas?
Kada Lietuvoje KGB paviešinsit
@AP R.Karbauskis dirba Rusijos FSB. Jo tevas V.C.Karbauskis dirbo KGB o dabar FSB. R.Karbauskio bocius M.Karbauskis dirbo NKVD

Skaitomiausios naujienos
Į viršų