Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lengviausiu keliu,svarbu uzdet pauksciuka,kad tipo sureaguota,bausti visus uz viena, drausti, atimti, suvarzyti tik sikart ne pijokeliai galabijasi girti o is tvarkingu seimu,turintys vaikus, daugumoj budami blaivus ,ar jie galvoja tuo metu ka daro jei neturetu ginklo buityje daug priemoniu ir jei jau zmogui stogas nuvaziavo jo niekas nesustabdys,jokie jusu draudimai taip kaip girti uz vairo kaip vazinejo taip vazineja ir nusispjaut jiems i baudas konfiskacijas baudziams bylas ar ,bet ka
Ginklų prieinamumas gali sumažinti smurtą ir buitinių žmogžudysčių kiekį. Pasidomėkite statistika. Bejėgių piliečių (neturinčių nieko savigynai) nori uzurpatoriai ir jų sarginiai šunys.
Kiekvieną dieną: karas rusai puls, gyventi mebeverta, visiems pzdc.
Žiniasklaida kalta
Teisti uz tycinius nusikaltimus,aplamai negali tureti leidimu ginklams.Dauguma buvusiu Lietuvos ''mafiozu'' tapo medziotojais :) ir turi kitokiu saunamuju ginklu.Orentuojates i buitinius konfliktus,vyras nusove zmona ir t.t.,cia chui nia.Gresmes visai kitur.Kiek antivalstybiniu vatininku turi leidimus ginklui?Turit statistika?Tas pat su kriminaliniu pasauliu.Reikia tik gero chaoso sulaukti salyje ir suprasite apie ka kalba eina.
pasakyk asiliukui kasačiunui žiurėk kokia reakcija bus
kai nusikaltimas yra ivykdomas nelegaliai laikomu ginklu, policija siulo sugrieztinti legaliai laikomu ginklu kontrole. idomu, cia patys policijso vadai sugalvojo, ar Bilotaite pasiule, ji ten proto bokste. be to manau piutinas irgi pritars, kad pries potencialia rusijos agresija, reikia atimti kuo daugiau legaliai laikomu ginklu. na tiesiog maladiecai
be reikalo niekas ginklų nenaudoja, o šeimyninėms problemoms spręsti užtenka žaliūjų musmėrių, kas nori ką padaryti tai randa tam priemonių ir būdų.
Vėl šis medalisis spsikarstęs POVAS nesąmones šneka.
ATSISTATYDINK, nevykėli .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų