Rašyti komentarą...
Nepriimk kitos valstybės pilietybės ir turėsi Lietuvos, atsirado matai gudruolis neužtenka vienos pilietybės, nors jeigu didelius mokesčius uždėtų tokiems "piliečiams", tai tegul turi Lietuvos pilietybę ir moka Lietuvai bei atlieka karinę tarnybą ir pasižada ginti tik Lietuvą, o ne tą kitą valstybę, kurios pilietybę turi.
Gal sakau reikia ir mums kaimiečiams kokį seimą susikurti.
Siulau PLB seimui imtis iniciatyvos ir organizuoti referenduma del dvigubos pilietybes.Referendumas kainuoja apie 4milijonus litu.Manau butina atidaryti saskaita ir pradeti rinkti lesas,Uz mus pacius sito niekas nepadarys.Trukstama lesu suma jeigu taip atsitiktu galetu prideti PLFir LR vyriausybe,Jeigu niakas ryztingai ir konkreciais veiksmais situo neuzsiims tautai pati save susinaikins.Nei vienas valdzios atstovais nieko konkretaus siuo klausimu nepadare.Iki prezidento rinkimu yra dar laiko ir butina imtis konkreciu veiksmu.Sekmes!
paklauskit kiek konkreciai, tiksliai turi nariu kiekvieno krasto bendruomene ir suprasit kas cia per apsisaukeliu armija gausina visu laika ir pinigus tusciomis diskusijomis.. :( emigracijoje apie milijonas lietuviskai snekanciu, o sitos organizacijeles vykdo kazkieno programa pritraukiancios vos pora tukstanciu nariu per visus krastus… o dar jie kaip ims saldzialiezuvauti kai imsit konkreciai klausti skaiciu.. Be to jie negins is esmes lietuviu interesu, negalvos inovaciju, jie ziures kaip cia ka prasukus :(

esme tai tokia – padekit atkurt tikraja demokratija..
Į viršų