Popiežius Pranciškus katalikus antrą kartą virtualiai palydėjo į Velykas

Didįjį penktadienį popiežius Pranciškus daugiau nei milijardą planetos katalikų palydėjo į jau antras virtualias Velykas. Šventojo Petro bazilikoje pontifikas prisiminė Jėzaus Kristaus kančią ir mirtį bei meldėsi už pandemijos iškankintus žmones. Na, o Kryžiaus kelio procesija šiemet ir vėl vyko ne Romos Koliziejuje, o Vatikane, stebint vos kelioms dešimtims tikinčiųjų. 

84-erių popiežiui Pranciškui tai jau antra Didžioji savaitė ir antrosios Velykos su dideliais koronaviruso ribojimais, tačiau tradicijų jis neatsisako. Didįjį penktadienį Katalikų bažnyčios vadovas Švento Petro bazilikoje aukoja mišias, per kurias prisimena Jėzaus Kristaus kančią ir mirtį. Ir šiose, ir kitose Velykų tridienio pamaldose dalyvauti gali labai nedaug tikinčiųjų, visi privalo laikytis taisyklių – dėvėti kaukes ir nepamiršti saugaus atstumo.

Pontifiko malda, žinoma, neatsiejama nuo pasaulį kaustančios pandemijos.

Jau ryt – Kristaus prisikėlimo dieną – popiežius tikintiesiems skelbs tradicinį palaiminimą „Urbi et orbi“ – miestui ir pasauliui.


Rašyti komentarą...
h
hdh
2021-04-03 20:09:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
As katik virtualiai zaidziau zaidima Jezus ir buvau Jezus tai pavyko pereit lygi but nepagautam uz melagyates ir nenukryziuotam ir i ola neimestam. Kitam lygyje baigiau dienas Havajuose apsuptas moteru ne dvylikos vyru.
Atsakyti
0

H
Hdg
2021-04-04 10:13:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Virtualiai pasijunges kelevau ir as bet i virtuwlu sulini ikritau ir prasidejo Mario zaidimas valgiau ten grybus laksciau per vamzdyns kol neperejau visu lygiu i velykas negryzau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų