Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
wow, tiesiai ir sviesiai pasakyta, pagarba autoriui
Deja,zmogelis turi dvi baisias problemas-yra kvailys ir tiki,kad to namato kiti.Matomai autorius apie Marksa yra girdejes per tarybini radija.Jei jis rastingas ir moka skaityti,tai perskaites jo darbus nutiltu amziams.O daugiau ,vargu ar verta analizuoti vaikucio,vaizduojancio profesoriu,sapaliojimus.Isprusima rodo vien lietuviu kalbos negerbimas,bandymas prikaisioti svetimybiu.Ilsekis ramybeje,komentatoriau.
ir dar apie MMA didinimą..Kiek klykimo iš darbdavių būna, kad jei nors litu padidins, tai kad banrutuos pusė darbdavių, tai kad bankrutuos didelės ir mažos įmonės? Bankrutuoja? Nebent dėl per savo pačių perdideles algas ir naujas mašinas!
Turbūt kvailiausia šitam straipsnyje yra tai, kad visos blogybės sukariamos tik Loretai Graužinienei, (dar priedo įžeidinėjant ne tik ją, bet ir visus eilinius vadybininkus - kuo blogai yra durpyno vadybininkė? Ar Maximos vadybininku būti irgi negarbinga, ar jau garbingiau? o Teo vadybininku?..)..Seniai apkarpoma demokratija ir be Loretos, seniai meluojama dėl MMa, ir be Loretos...Bet kaip yra Lietuvoje šventa karvė, kurią šiukštu kritikuoti, taip radom ir atpirkimo telyčią?
Galvos traumos pasėkmės.
vienas žurnaliūga nieko nereiškia,o mes palaikom ją
SUPER! Kaip pirstu i aki!
Geras straipsnis durniams, kurie balsuoja už darbo partiją ir socdemus, panervinti.
Žiaurokai, pernelyg emocingai, bet teisingai. Mus lietuvius šeimose auklėjo, kad apie vyresniuosius (tiek amžiumi, tiek pareigomis) reikia gerbti, bet kad šiuolaikiniai senoliai tokie nukvakę, o seimūnai dar ir įžūlūs, kad vargoliai jau nebegali išlikti mandagiais.
Ir aš nuoširdžiai loretos nekenčiu ir negerbiu.
Ponia Loreta, aš nuoširdžiai jūsų nekenčiu