Politologų šventėje – nuo kibernetinių orientacinių iki diskusijų apie ekoterorizmą

Gegužės 5-8 dienomis Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) kviečia į tradicija tapusį atvirą renginių ciklą – Politologų dienas 2014. Šventės organizatorių tikslas – plėsti politinį ir kultūrinį visuomenės akiratį bei atskleisti įdomiausius politologų gyvenimo aspektus.

Politologų dienų metu vyks įvairios paskaitos, politinės diskusijos, meno bei sporto renginiai. Šis renginys kasmet pritraukia daugiau nei 2000 dalyvių: politikų, kultūros ir akademinio pasaulio atstovų, studentų ir visuomenės veikėjų.

Tarp lektorių šiemet – net tik garsiausi Lietuvos politologai bei filosofai, bet ir legendinės „Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, kurio atvira paskaita „Laisvė ir tvarumas“ vyks gegužės 6 d. Politologų dienų metu vyksiančiose paskaitose bei diskusijose bus nagrinėjamos tokios temos kaip ekoterorizmas, meno ir politikos santykis, Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai, istorijos politika ir kitos.

Politologų dienų 2014 metu nuskriausti neliks ir sporto bei meno aistruoliai – šventę atidarys universiteto studentų spektaklis, vyks kibernetinės orientacinės varžybos, futbolo ir krepšinio rungtynės tarp studentų bei VU TSPMI dėstytojų, mankštinti protą kvies „Gagarin on the Moon“ kolektyvas. Renginių ciklą vainikuos uždaromasis koncertas.

Politologų dienų metu vyksiantys renginiai – atviri visiems.

Daugiau informacijos: Facebook puslapyje.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų